אחרי 24 שנים: אח של שרה נתניהו השלים עם ראה"מ

אחיה של רעיית ראש הממשלה, חגי בן ארצי, שהיה בין המבקרים המרכזיים של ראש הממשלה משנה גישה ומפרגן לנתניהו על המהלך המדיני מול טראמפ. צפו בראיון

אחיה של רעיית ראש הממשלה, חגי בן ארצי, שהיה בין המבקרים המרכזיים של ראש הממשלה משנה גישה ומפרגן לנתניהו על המהלך המדיני מול טראמפ: "זו פסגת הקריירה המדינית והפוליטית שלו – מגיע לו חיבוק", הפתיע בראיון לחדשות 12.


בריאיון ב"מהדורה ראשונה" עם אורן ויגנפלד, סיפר בן ארצי, כי ניתק את הקשרים עם אחותו שרה נתניהו, "גם ביבי וגם שרה כעסו עלי, אבל אני משתדל להיות ענייני, ולהביע את מה שאני חושב", הוא אמר. "לצערי, באמת הייתי בעיקר ביקורתי, אבל השבוע, אני מאוד התרגשתי. ובאמת אני חושב שמגיע 'שאפו' ויישר כוח גדול לראש הממשלה על התוכנית שהוא הצליח להשיג".

ד"ר בן ארצי הסביר את ההתרגשות שלו מהתוכנית. "זה רגע היסטורי כשהמעצמה הגדולה בעולם מכירה בחוקיות ובלגיטימיות של ההתיישבות היהודית ביהודה ושומרון ובירושלים המאוחדת". אמר וקרא לנתניהו להכיל ריבונות. "זה הישג היסטורי של ראש הממשלה, אני מרגיש שזה הרגע לתמוך בו, לפרגן לו ובעיקר לעודד אותו להמשיך במסלול הזה ולהכיל בפועל, עוד לפני הבחירות את הריבונות הישראלית".

לקראת סוף דבריו, התייחס גם לנתק המשפחתי בינו לבין משפחת נתניהו. "לפני 24 שנים, כשביבי היה בקדנציה הראשונה, הוא החליט להתחבר לערפאת, לעשות עם רב המרצחים ורב המחבלים הזה הסכם, את הסכם חברון, זה גרם לי אכזבה קשה". הסביר. "היחסים המשפחתיים לצערי נותקו, גם אחותי וגם ביבי כעסו על זה שיצאתי נגד ראש הממשלה באופן ציבורי ופומבי".

לבסוף, חזר בן ארצי על דברי השבח לראש הממשלה וקרא פעם נוספת להחלת הריבונות ביהודה ושומרון ובבקעה – עוד לפני חודש מרץ: "אני חושב שהמילה הכי חזקה שאני יכול להגיד לו – ביבי השגת הישג גדול, הישג היסטורי, אתה ראוי לא רק לתמיכה, אלא גם לחיבוק גדול. אבל, אסור להחמיץ את ההזדמנות ההיסטורית, של כאן ועכשיו, כמו יציאת מצרים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.