אטרקציה בניר עציון: חנוכה לילדים החולים

יו"ר הכנסת ח"כ יולי אדלשטיין במכתב מרגש להנהלת ארגון 'לב מלכה':

"נפעם מפעילותכם החשובה בכל ימות השנה, המעניקה אור גדול לילדים אלו ולבני משפחותיהם"

 

הצלחה רבה למחנה הנופש שנערך בחג החנוכה על ידי ארגון 'לב מלכה' לילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם- המחנה נערך במלון 'ניר עציון' והשתתפו בו למעלה מ- 250 ילדים. במהלך ימי המחנה נהנו הילדים משלל אטרקציות ופעילויות.

גולת הכותרת של המחנה היה מעמד הדלקת נרות חנוכה ברוב עם- מעמד מרגש ומרומם שבו לא נשארה אף עין יבשה. כשלאחר מכן נערכה מסיבת חנוכה, במהלכה הוקרא מכתבו של יו"ר הכנסת ח"כ יולי אדלשטיין, אשר נבצר ממנו להשתתף במחנה הנופש: "אני נפעם מפעילותכם החשובה בכל ימות השנה, המעניקה אור גדול לילדים אלו ולבני משפחותיהם. אך סמלי הוא, שגם בחג האורים תוסיפו עבורם עוד  שלהבות מחממות ומאירות, בבחינת 'מוסיף והולך', שיעלו מעלה, יאירו ויחממו את לבם של הילדים הנמצאים במצב כה מורכב ובהתמודדויות, בכל יום ובכל שעה".

במכתבו כותב עוד אדלשטיין: "לצערי, לא אוכל לקחת עמכם חלק באירוע עצמו, לאור מחויבויותיי הרבות הנגזרת מתפקיד, אולם אני מחזק את ידיכם ומאחל לכם הצלחה רבה במחנה זה ובעבודת הקודש המסורה והחשובה שלכם. עלו והצליחו, איחולי בריאות והחלמה לילדים".

יו"ר ארגון 'לב מלכה' הרב אהרן אברמן הודה ליו"ר הכנסת ח"כ יולי אדלשטיין על תמיכתו האיתנה במהלך כל ימות השנה בחולי הסרטן, ובארגון 'לב מלכה' בפרט. "אנו מוציאים תמיד אצלך אוזן קשבת בכדי לדאוג לרווחת הילדים החולים ובני משפחותיהם", ציין הרב אברמן.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.