איוונקה העלתה תמונה מהחדר הסגלגל – וקיבלה מתקפה

"גועל נפש, את לא שייכת לשם! תתביישי", היו רק חלק מן התגובות החריפות כנגד בתו היהודית של דונלד טראמפ שהצטלמה בחדר הסגלגל. { "גועל נפש" }

הסתה ברשת כנגד בתו הגיורת של דונלד טראמפ וזאת לאחר שהעלתה תמונה שלה מהחדר הסגלגל בבית הלבן – דבר שהסעיר את הגולשים שלא אהבו את ההתערבות שלה בפוליטיקה הפנימית.

" אלוקים, כמה פעמים הוא עוד יביא את הילדה לעבודה?",זה רק אחת מן אלפי התגובות ברשתות החברתיות בארה"ב כנגד בתו היהודית של טראמפ לאחר תמונה שלה שהופצה ברשתות כשהיא במפגש עם נשיא קנדה לצדו של הנשיא טראמפ.

טוקבק נוסף קרא לאיונקה להפסיק להגיע לבית הלבן "מי שלא נבחרה לא צריכה לשבת ליד השולחן הזה", "גועל נפש, את לא שייכת לשם!".

בתמונה נראית הבת הראשונה כשהיא יושבת ליד שולחן הנשיא בחדר הסגלגל.  לידיה הצטלמו, ראש ממשלת קנדה ג'סטין טרודו ואביה, נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ. "דיון נהדר עם שני מנהיגים עולמיים על חשיבותן של נשים בעמדות מפתח", כתבה איוונקה.

 לאחרונה, התגברו הקולות העיסוק של איוונקה בפוליטיקה תוך כדי שהיא משווקת את הנעלים שנושאות את שמה, בשל כך הורידה איונקה ממדפי חנויות מובילות מחשש שמכירתן תגרום לחרם צרכנים. איוונקה, מצידה, צמצמה את התערבותה בעסקי הפאשן, ומתרכזת כולה במשרתה החדשה בבית הלבן, בתפקיד מעורפל שכולל עד כה הרבה צילומים מחמיאים ברחבי החדרים המפוארים במשכן הנשיאותי:

 

"אין לזה תקדים", הגיבה על התמונה פטרישה פיילן, פרופסור לתקשורת וליחסי ציבור מאוניברסיטת ג'ורג' . "אולי אם היא היתה בת 5, אנשים היו אומרים 'אוי, איזו חמודה, היא יושבת בכיסא של אבא שלה'".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.