"איוונקה עודדה את אבא לתקוף בסוריה"

בריאיון ל"טלגרף" הבריטי טען אריק טראמפ כי אחותו, הזדעזעה מהתמונות שהופצו מסוריה לאחר המתקפה הכימית באזור אידליב. { האח חושף }

אריק טראמפ בן ה-33, אחד מבניו של נשיא ארה"ב, סיפר בראיון לטלגרף הבריטי כי הוא "בטוח" שאחותו איוונקה "השתמשה בהשפעה שלה על אבי כדי לעודד אותו לתקוף בסוריה"

בריאיון ל"טלגרף" הבריטי טען אריק טראמפ כי אחותו, הזדעזעה מהתמונות שהופצו מסוריה לאחר המתקפה הכימית באזור אידליב.

"היא אמא לשלושה ילדים ויש לה השפעה. אני בטוח שהיא אמרה לו: 'תקשיב, זה דבר נורא'", הוסיף אריק טראמפ -כשנשאל על המתקפה הסורית," אבא שלי יפעל בזמנים כאלה, למרות שלפני שנתיים הוא היה נגד כל פעולה בסוריה".

עוד טען אריק טראמפ כי הסיבה שלאחותו יש "השפעה חיובית" על הנשיא  ש"היא לא מפחדת להגיד לא".

 לדברי אריק טראמפ, הצעד שהוביל לשינוי בעמדה של טראמפ היה בשל העובדה שאסד תקף בגז את הסורים, "המנהיג של סוריה התקיף בגז את אנשיו, נשים וילדים. אמריקה היא המנהיגה העולמית והמעצמה הגדולה ביותר, ולכן היא צריכה לגשת קדימה ופעול בתמיכת בנות בריתה – ואני חושב שזה דבר טוב".

 

"אני ראיתי שגם אבי הושפע עמוקות מהתמונות מסוריה – אני לא נכנס לפוליטיקה ולממשל, אבל היה אפשר לראות שזה נגע בו".

טראמפ הקטן הוסיף: "אין אדם הגון בעולם שהתמונות הללו לא השפיעו עליו – ילדים קטנים שמשפריצים עליהם בסילונים של מים כדי שעורם לא יבער. זה היה נורא, מדובר בחיות אדם ואני שמח שהוא הגיב כך"..

יש לציןי כי  אחותו של אריק, איוונקה, קיבלה לאחרונה משרד בבית הלבן. בעלה ג'ארד קושנר מונה ליועץ בכיר של טראמפ, ויחדיו הם משפיעים על הנשיא טראמפ.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.