איזה רכב יקבל יגאל גואטה?

הרכבים החדשים של חברי הכנסת: על פי הדיווח בכלכליסט חברי הכנסת יבחרו בקרוב את רכבם החדש, לאחר שאתמול קיבלו רשימה ארוכה של כלי רכב המוצעים להם לבחירה. {מהניילונים}

הרכבים החדשים של חברי הכנסת: על פי הדיווח בכלכליסט חברי הכנסת יבחרו בקרוב את רכבם החדש, לאחר שאתמול קיבלו רשימה ארוכה של כלי רכב המוצעים להם לבחירה.

חברי הכנסת החדשים שנכנסו בעת האחרונה לכנסת מלבד יגאל גואטה ואכרם חסון, יצטרכו להסתפק ברכבי קודמיהם שיעזבו את רכבם לטובת רכבים חדשים.

מדי שלוש שנים מוצע לחברי הכנסת להחליף את רכבם לאחד חדש. במהלך חודש אפריל הקרוב עומדת להסתיים תקופת החכירה של כלי הרכב שהועמדו לרשות חברי הכנסת עד כה, ועל כן יש להחליפם.

כלי הרכב אינם באותו מחיר וגודל. הרכבים המוצעים הם: טויוטה אוריס היבריד, טויוטה אוריס סטיישן היבריד, פולקסווגן ג׳טה החדשה, קיה ספורטג׳, סקודה אוקטביה, אופל אסטרה, סקודה ייטי, מאזדה 5, מאזדה 6, אופל אינסגניה, אופל אסטרה, טויוטה פריוס היברידית, סקודה סופרב, קיה ספורטג׳ – 2.0 דיזל, יונדאי טוסון ומיצובישי אאוטלנדר. כלי הרכב נעים ממחירים של כ-125 אלף שקל ועד כ-180 אלף שקלים.

חברי הכנסת החדשים שנכנסו לכנסת האחרונה קיבלו את כלי הרכב מחברי הכנסת שפרשו, ואולם חברי הכנסת האחרונים שהצטרפו, בהם אכרם חסון מ״כולנו״ ויגאל גואטה מש״ס, יזכו לקבל רכב חדש מהניילונים כמעט מיד עם כניסתם לתפקיד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.