איזה שד נכנס במשי זהב? כך מסייע יו"ר זק"א למכשף הנוצרי

טי בי ג'ושוע, המכשף הכריזמטי אחראי ל-60% מהתיירות בניגריה, השבוע הודיע שהוא עובר לישראל וישתף פעולה עם יהודה משי זהב, יו"ר ארגון זק"א. מה יש למשי זהב החרדי עם הכומר הנוצרי שמטביל ילדים לנצרות?. צפו בכתבה.

שדים רוחות ומזוזות: טי בי ג'ושוע, המכשף הכריזמטי אחראי ל-60% מהתיירות בניגריה, השבוע הודיע שהוא עובר לישראל וישתף פעולה עם יהודה משי זהב, יו"ר ארגון זק"א. המכשף הפופולרי גדול מגרשי השדים -הולך להביא עשרות אלפי תיירים נוצרים לישראל ומביא לחשש מגל מיסיון בארץ.

המטפל בגופות והלוחש לרוחות נפגשו כבר לפני יותר משנה בניגריה, "קיבלו אותי עשרות חמושים, חשבתי שאלו דאע"ש", מספר משי זהב בראיון ליגאל מוסקו, " אני רואה בו איש רוחני, כמו אדמו"ר גם לו יש כוחות להוציא שדים זה לא משנה באיזה כוח", הוא אומר.

החיבור המוזר הזה מביא לשאלה הבאה,. מה יש למשי זהב החרדי עם הכומר הנוצרי שמטביל ילדים לנצרות? "הוא רוצה להביא לישראל אלפי ציילינים", מסביר משי בראיון לערוץ 2 ובכך מעצים את השאלה ואת החידה הבלתי פתורה של משי זהב.

במקביל, בעקבות הנזק הכלכלי, הממשלה בניגריה כבר התכנסה, קראה לו לחזור בו, אבל הוא כבר החליט להגיע לישראל.  גושע הסתובב בארץ עם חברו משי זהב החרדי. משי זהב פותח לו כל דלת בישראל ובכך יקל עליו באין ספור בעיות שעלולות לצוץ.

התיעוד  בערוץ 2,שמלמד על עשרות אלפי נוצרים שיבואו לארץ, ועל השיתוף פעולה של אדם שנראה כחרדי עם מגרש שדים נוצרי, מעורר חללה ודאגה.

ממשי זהב לא נמסרה תגובה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.