אייכלר: "בליכוד מנסים להפיל את נתניהו דרך השבת"

חבר הכנסת ישראל אייכלר טען הבוקר כי שר התחבורה ישראל כץ ושר הרווחה חיים כץ פועלים יחד לגרום להפלת הממשלה. "אין הסבר לטירוף הזה. מיליון בוחרי ליכוד לא יסלחו להם על הפרת הסטטוס קוו בשבת"

ח"כ ישראל אייכלר מיהדות התורה, תקף הבוקר (א') בחריפות את שר התחבורה ישראל כץ ואת שר הרווחה חיים כץ, זאת על רקע משבר השבת. אייכלר האשים כי מטרתם של הכצים היא פירוק הממשלה והליכה לבחירות כלליות.

בראיון ברשת ב' אמר אייכלר כי "אין הסבר לטירוף הזה שדווקא ממשלת ליכוד-דתיים תרחיב את העבודות בשבת, חוץ מניסיון של שרי התחבורה והרווחה לגרום להפלת הממשלה".

אייכלר הוסיף כי "מיליון בוחרי ליכוד לא יסלחו לשרים ישראל כץ וחיים כץ על הפרת הסטטוס קוו בשבת. שני הכ"צים, כוהני הצדק, עשו תרגיל לנתניהו. הם זיהו כנראה שאפשר להפיל אותו דרך השבת". עוד טען כי "מעכשיו נפסיק לשתוק על הפרת התחייבויות הממשלה כלפינו".

בדקות הקרובות צפוי שר הבריאות יעקב ליצמן להגיש את התפטרותו לראש הממשלה בנימין נתניהו, על רקע דרישתו של השר להפסיק את עבודות הרכבת בשבת.

עם זאת, יהדות התורה תישאר נכון לעכשיו בקואליציה.

מקורבי נתניהו בוחנים את האפשרות למנות את ליצמן לתפקיד סגן שר, כפי שהיה קודם לכן. אלא שבג"ץ יפסול ככל הנראה מינוי כזה, כפי שפסל אותו בעבר, אלא שמקורבי נתניהו מחפשים את הדרך לעשות זאת בכל זאת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.