"גלאון הדליפה מועדת חוץ וביטחון"(וידאו)

ח"כ ישראל אייכלר (יהדות התורה) הודיע בנאומו בכנסת כי חה"כ זהבה גלאון יו"ר מרצ הלשינה והדליפה מידע מתוך ועדת חוץ וביטחון, אייכלר דרש להדיח את גלאון מהועדה: "שנים רבות הם רגילים להסית ולהלשין בכל העולם נגד החרדים והמתנחלים ומציגים את ישראל כמדינת טליבאן, אך גלאון הדליפה מדיון סגור, אני דורש להדיח אותה מהועדה". צפו {אייכלר מאשים}

סוער במליאת הכנסת: ח"כ ישראל אייכלר (יהדות התורה) הודיע בנאומו כי חברת הכנסת זהבה גלאון יו"ר מרצ הלשינה והדליפה מידע מתוך ועדת חוץ וביטחון, אייכלר דרש להדיח את גלאון מהועדה.

הכל החל אמש, כאשר ח"כ ישראל אייכלר השווה את נשות הכותל לנשות המורביטאת, נשים מוסלמיות הפעילות בהר הבית כדי למנוע עליית יהודים למקום. אייכלר אמר: "נשות המורביטאת מקבלות כסף מהתנועה האסלאמית לעשות פרובוקציות ולמנוע מיהודים לעלות להר הבית, ואילו נשות הכותל מקבלות כסף מהרפורמים כדי לחולל מהומות בכותל המערבי".

https://player.vimeo.com/video/143748102

בתגובה לדברים אמרה גלאון אמש במליאת הכנסת: "אני רוצה לחזור ולומר מה אמר חבר הכנסת אייכלר. זה ממש לא בגדר סוד ביטחוני . חבר הכנסת אייכלר אמר שנשות הכותל הן המורביטאת והמוראביטון. ואם זו לא הסתה, אני לא יודעת מה זאת הסתה".

אייכלר שזעם על ההדלפה, הגיב לדבריה של גלאון במליאת הכנסת היום: "מעל בימת הכנסת נעברה עבירה חמורה ביותר על תקנון הכנסת! גלאון הלשינה והדליפה בגלוי מדברים שנאמרו בועדת חוץ וביטחון עם ראש הממשלה. זה לא הייתה מסירה לעוד ארגונים אנטי ישראליים באירופה כפי שהם רגילים לעשות. שנים רבות הם רגילים להסית ולהלשין בכל העולם נגד החרדים והמתנחלים ומציגים את ישראל כמדינת טליבאן". אמר אייכלר.

גלאון נגד אייכלר

אייכלר הוסיף: "המסיתה הראשית המטילה אימה על ח"כים, שרי ממשלה וראש הממשלה יצאה נגדי, אך היא טעתה בכתובת. אחת הסיבות לאיסור להדליף כי זה החדר הסגור ביותר בבניין על מנת שאנשים ירגישו חופשי להביע דעות, א גלאון הלשינה עליי לארגוני הרפורמים שמזרימים מיליונים ללוחמה בחרדים – מדברים שאמרתי לנתניהו בועדה".

אייכלר סיים: "גלאון היא המסיתה הגדולה ביותר נגד ישראל ומוציאה דיבתה רעה בעיני העולם כולו כל שעה כל יום. אני דורש שהיא לא תוכל להיות חברה בועדת חוץ וביטחון מעצם העובדה שהיא מוציאה משם דברים בפומבי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.