כשגלסנר כתש את אייכלר • ראיון (הקלטה)

חבר הכנסת ישראל אייכלר מיהדות התורה נתקל במראיין קשוח במיוחד, משה גלסנר מרדיו 'קול ברמה' שהסיר את הכפפות והקשה שוב ושוב על המראיין על סוגיית חוק ההסדרה. האזינו לראיון המלא { "עשר פעמים אתה מתחמק"}

ראיון סוער ומרתק בשידור חי: כבר הרבה זמן לא שמענו ראיון מן הסוג הזה, בו איש תקשורת חרדי, מסיר את הכפפות-  ולא עושה הנחות לנבחרי הציבור שרגילים בעיקר להודעות יח"צ הנוחתים בתיבת המייל על "פעילות נמרצת".

חבר הכנסת ישראל אייכלר מיהדות התורה נתקל במראיין קשוח במיוחד, משה גלסנר, מרדיו 'קול ברמה' שההקשה שוב ושוב על המראיין, על סוגיית חוק ההסדרה.  "עשר פעמים אני שואל אותך איך תצביע ואתה מתחמק!!", הטיח גלסנר והמשיך, "הם יושבים ומתגלגלים מצחוק על כך שתצביע בעד ההסדרה". אייכלר סירב להתייחס כיצד יצביע על חוק ההסדרה אם החוק של גפני לא יעבור.

בתחילה, תקף הערב בראיון למשה גלסנר ברדיו 'קול ברמה' את שר האוצר כחלון שלטענתו מסייע לבית המשפט ולא למצוקת הדיור החרדית, "השר כחלון שדואג כל כך לעולם התחתון של בית המשפט העליון, הגיע הזמן שידאג גם לדיור למגזר החרדי, אנחנו צריכים ללמוד מהבית היהודי איך נלחמים על דברים שחשובים לנו. שקד ומשרד המשפטים מתייצבים קבוע כנגד הציבור החרדי, מאידך, ברוח הכללית שר החינוך נפתלי בנט דווקא מאוד אוהד את הציבור החרדי".אמר אייכלר.

אייכלר תקף גם את שרת המשפטים איילת שקד ואמר כי היא כי מפילה ביודעין את החוק בועדת השרים, "כולנו הולכים עם גפני. השרה שקד מפלה ביודעין את החוקים של יהדות התורה בוועדת השרים וצריך להפסיק את זה, מי אומר שאנחנו צריכים לתמוך בחוק המואזין, זה חוק מטורף. מחר נשב בסיעת יהדות התורה ונחליט".

האזינו לראיון המלא והסוער (באדיבות "קול ברמה")

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.