אייכלר בראיון לקוקר: "גיור? זה מעניין את הסבתא של כולם" (וידאו)

מלשכתו הצנועה בכנסת מדבר חבר הכנסת ישראל אייכלר על הממשלה, חוק הגיור והאתגרים שבדרך. וגם: מדוע הוא תוקף את התקשורת החרדית? • צפו בראיון

התחושה האפרורית שפשתה על חברי הכנסת עם תחילת מושב החורף של הכנסת, לא הצליחה להרדים את חבר הכנסת האנרגטי של "יהדות התורה"  – מספר 6 ברשימה, חבר הכנסת ישראל אייכלר.

אייכלר הוא שועל קרבות ותיק הזכור מהדיונים הלוהטים עם טומי לפיד, אייכלר עשה מזה קריירה, ומשם הדרך למשכן הכנסת הייתה סלולה.

מלשכתו  הצנועה בכנסת מדבר ישראל אייכלר על חוק הגיור והאתגרים שבדרך . לדברי אייכלר: חוק הגיור נועד בסופו של דבר להסית את דעת הקהל מהנושאים המהותיים שבאחריות הממשלה כמו יוקר המחיה מצב הדיור והמצב הביטחוני הנפיץ.

"וכי מה מעניין ישראלי ממוצע, אם רב זה או אחר יהיה בעל סמכות לגיור? תוהה אייכלר ,"זה מעניין את הסבתא של כולם". הוא אומר בראיון.

צפו

 [alooma ref="cb74ff2cadcfa4866a849086c579242e.mp4" src="1" autoplay="1" pid="0"]

"ובכל מקרה" אומר אייכלר, מדובר בפיקציה, "מכיוון שבסופו של דבר גם בבית דין הגדול ביותר יתקיים גיור לאדם שאינו מתכוון לקיים תורה ומצוות הגיור בלכתחילה אינו תקף". הוא מסביר.

אייכלר איש תקשורת בעברו מותח ביקורת על הקולגות מהתקשורת החרדית "אותי זה מצחיק שמצליחים להכניס את התקשורת החרדית לכל נושא הגיור הזה מילא התקשורת החילונית עוסקת בזה כי זה חלק מהממסד שנועד להשתיק את כל העם לגבי הדיור , תעסוקה, פרנסה, בירוקרטיה נוראה שיורדת לחיי האזרחים, אבל שהתקשורת החרדית תעסוק בזה?".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.