אייכלר: "נתניהו נכנע ללפיד" בני תורה: "צריך לשלב ידיים במאבק"

בעקבות ההחלטה של ועדת שקד להטיל סנקציות פליליות  על החרדים תגובות סוערות ברחוב החרדי.

מסיעת "בני תורה" נמסר בתגובה מביעה צער וכאב על ההחלטה החמורה המבקשת להטיל אות קלון על לומדי התורה וקוראת לכלל החוגים והקהילות ביהדות החרדית להצטרף אליה במאבק נחוש ובלתי מתפשר במזימה האומללה. "אין ספק כי בכוחו של שילוב ידיים מובהק ועקבי כדי לשנות את רוע הגזירה ולהצעיד את עולם התורה למקום מבטחים.

ח"כ ישראל אייכלר (יהדות התורה) אמר בתגובה כי נתניהו "נכנע ללפיד ויצטרך לשאת באחריות של ליבוי מפלצת השנאה בעם". לדבריו, "ההתעקשות להנציח את מודל 'צבא העם' ולגייס חיילים בכפייה הורסת את הצבא ותחסל את העם".

ח"כ אייכלר הוסיף ואמר כי "כל האשמה בתוצאות המלחמה נגד החרדים תלויה בצווארו ובשותפיו של נתניהו לפשעי מלחמת התרבות. השם אלוקי ישראל יגן על שומרי תורתו ולומדיה מפני כל האויבים – מבית ומבחוץ". ח"כ מאיר פרוש (יהדות התורה) אמר כי הסנקציות הפליליות "אינן לגיטימיות". לדבריו, "הן מקובלות רק על ברית האחים של יש עתיד והבית היהודי. עובדה שרק שניים מתוך שמונה משתתפים כרגע בוועדה"

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דברי אמת חיזוק והתעוררות ממרן הראב"ד ירושלים הגר"מ שליט"א (שחזר לבד"ץ,) שהתבטא בכאב גדול:
  וכך אמר "עומדים כל כך הרבה אנשים וצועקים ומפגינים נגד האדמו"ר מתולדות אהרן שליט"א, נגד האדמו"ר מדושינסקיא, מכנים אותם 'חופרי קברים' ואף אחד לא קם ומוחה נגד בזיונם. מוציאים כתבי פלסטר נגד רבנים ונגד עסקנים שכל חטאם שנשמעים לרבנים, ואין פוצה ומצפצף".

  במשך תקופה ארוכה מנהלי בד"ץ 'העדה החרדית' ראתה את כל זה ושתקה, ולא הנידה עפעף, וזה מזכיר לי שבדיוק אותו דבר כבר קרה בירושלם לפני שנתיים פה בירושלם בפרהסיה יום אחר יום, כשהסיקריקים הרשעים, ובריוני העדה, חיללו שם שמים בחוצות ירושלים, והפגינו יומם ולילה, נגד נשי הצנועות הלובשות שאל, וכולם-שתקו, ואף אחד לא פצה פיו נגד המפגינים הארורים, הבריונים, הסיקריקים, המנובלים האלו, והיום זה פשוט המשך מאז, כנאמר: לכל כלב יבוא יומו. עכשיו מגיע היום!

  פעם חשבתם, מי מנהל לנו בעדה את ענייני ההלכה או צורכי עמך וכו'? ריקים, ופוחזים, סיקריקים, עמלקים, ערב-רב, עזי פנים שבדור, מחריבי היהדות החרדית, לדעתם שהכל יישרף, והעיקר שהם ינהיגו, אשר בכוח הזרוע, והלבנת פנים של גדולי ישראל, ונשי הצנועות, והרבנים, ואדמורים, אין להם דין ואין דיין.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב