"בקרן החדשה שופכים מיליונים להפיל את ביבי" (הקלטה)

חבר הכנסת ישראל אייכלר העניק ראיון הבוקר לרדיו קול חי ודיבר על סוגיית עמונה ובית המשפט וגם תקף בדבריו את הקרן החדשה. { אייכלר מאשים}

חבר הכנסת ישראל אייכלר העניק ראיון הבוקר לרדיו קול חי ודיבר על סוגיית עמונה ובית המשפט וגם תקף בדבריו את הקרן החדשה.

"עמונה זו טרגדיה גדולה מאד. לא מדובר על סכסוך שכנים או על מישהו שבנה על קרקע של מישהו אחר. מדובר על מאבק של אנשים שלא רוצים שיהודים יגורו בארץ. אם הם היו יכולים לעשות זאת בחיפה ובירושלים הם היו עושים זאת גם שם", פתח.

לאחר מכן עבר אייכלר לתקוף את בג"ץ, "בג"ץ הפך לסניף של 'מרצ' זה אמרו כבר בזמן ממשלת רבין. היום הוא עזב כבר את מרצ והוא משרת את כל אויבי היהדות בכל תחום ועניין. אני רוצה לשתף את המאזינים במשהו, כולנו קראנו על פידל קסטרו.

אחד הדברים שהדהימו אותי זה שארה"ב שהיו שכנים של קובה, עשו הכל כדי לקומם את ההמונים בתוך קובה, שלחו אנשים. כמעט 800 פעמים ניסו להתנקש בחייו. אתה חושב על זה שארה"ב הגדולה ניסתה להפיל את השליט שם. שאני רואה את עמונה ואת חקירת אשת רה"מ 11 שעות ביום חמישי, ערב שבת, הצוללות מגרמניה שאיזה בן דוד שלו היה מעורב, אני רואה את ידה הארוכה של הכסף האמריקאי.

אייכלר תקף את הקרן החדשה," מיליארדרים אמריקאים. מאחוריהם תראה תמיד כתוב או"ם, איחוד אירופי. הם מנסים להפיל את נתניהו ולשעבד את היהודים בארץ ישראל כסניף אמריקאי בדיוק כמו שניסו לעשות בקובה. רק בקובה זו היתה מדינה קומוניסטית".

"כשאומרים האמריקאים, קשה להגיד היום האמריקאים. זה לא האמריקאים של טראמפ ולא כל המערכות בתוך אמריקה. ישנה אליטה אמריקאית של הון ושלטון. בג"ץ כבר שנים רבות משולם על ידי קבוצות עשירים שנקראים רפורמים הם לא רק רפורמים שמקושרים בוושינגטון, שמשחדים באופן חוקי. הכל ממוסמך. מזמינים לביקורים ולסיורי קהילות, הרצאות באונברסיטאות, קונים את הספרים שלהם, מגדילים את אהרן ברק כאביר החילון של המדינה האיראנית היהודית הישראלית. כל זה יוצר מצב שאנחנו האזרחים לא מודעים לכמה כסף וכמה מאבק"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.