אייכלר תוקף את מימרן: "רדיו חרדי נתן ללפיד חצי שעה של שידור"

לאחר חרם טוטלי מצד כל כלי התקשורת החרדים שהעדיפו שלא לתת במה  לשר האוצר יאיר לפיד, הערב  נשבר הטאבו ורדיו קול ברמה העניק במה נרחבת לכוכב הפוליטיקה שהכריז מלחמה נגד הציבור החרדי.

לפיד קיבל  זמן אוויר של חצי שעה להסביר לאוזניהם  הכרויות של הנוער החרדי את הגיגו בנושאי גיוס , דת ומדינה. לפיד אמר בראיון לאבי מימרן:  "ח"כ ביהדות התורה אמר לי שאין מצב שצעירים חרדים יעבדו בבניין, אמרתי לו שפועל סיני בבניין מרוויח לפחות 20 אלף שקל, אז הוא אמר לי שבסכום כזה הוא מביא לי את חצי בני-ברק. מימרן בתגובה ללפיד: אנחנו יודעים שאף אחד בסוף לא יתגייס, אז אנחנו רגועים. לפיד: שנינו יודעים שזה לא נכון אז אין לי בעיה שתמשיך להגיד את זה.

ח"כ ישראל אייכלר שמע את לפיד מדבר ברדיו החרדי והחליט  לפתוח במתקפה תקשורתית  באירוע בחפץ חיים שם התכנסה אגודת ישראל: "רדיו חרדי נתן ללפיד חצי שעה"! אמר אייכלר ותקף:  "פרוש ואני לא מתראיינים חצי שעה,  לפיד עשה מעשה ערמומי ביותר – שכנע מאות אלפי חרדים בשקר הגדול ביותר שהוא לא שונא חרדים".

 ח"כ יעקב אשר אף הוא לא שקט על שמריו ובתגובה לראיון של לפיד בקול ברמה אמר: "גם אם ח"כ לפיד ילמד חצי יום בכולל לא אאמין למילה אחת שלו כל כוונתו היא שנאת חרדים ופוליטיקה על גבם".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אבי מימרן יצא נקניק (לא בשרי, פרווה…) "אתה מבין בתקשורת.." מה שבטוח שהוא אפילו לא ניסה להתמודד איתו, זעמו של אייכלר יותר ממוצדק. לפיד קיבל במה, זה לא היה אפילו ראיון בו מוטחות טענות חזיתית אלא יותר במה של יח"צ ללפיד. כל טענה שא. מימרן העלה, הוא עשה זאת בנימה מתגוננת ומתנצלת. פלא, שתכנית הדובר אותה הוא מנחה, הפכה ללעג וקלס תקשורתי?

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב