איילת קולמן: "הבן שלי לא מפסיק לבכות מי יקח אותו על הכתפיים"

האלמנה שאיבדה את בעלה סיפרה: "בדיוק לפני שבוע חגגנו עשור לנישואים. עם הרבה חלומות להמשך, ושמחה ותקווה ושום מחשבות על דבר כזה. כמעט לא דברנו אתמול, כמה דקות בבוקר כמה דקות אחה"צ"

איילת קולמן אלמנתו של עדיאל קולמן התראיינה הבוקר (שני) לשרון גל ברדיו גלי ישראל: "בדיוק לפני שבוע חגגנו עשור לנישואים. ככה באמת עם הרבה חלומות להמשך, ושמחה ותקווה ושום מחשבות באמת חלילה על דבר כזה. עדיאל היה בעל אוהב ותומך ובאמת איתי בכל אני חושבת שהוא מיוחד שמקבל אותך בכל מקום שאתה נמצא, מקבל ומכיל ואוהב. גם כלפי וגם כלפי הילדים שבאמת איבדו אבא אדיר. בדברים הכי הכי קטנים הבן שלי לא מפסיק לבכות מי יקח אותו על הכתפיים ומי יראה מה הוא בונה, אבא שמתלהב מכל דבר שהם עושים ומצחיק אותם ומטייל איתם ומצלם אותם ובאמת כל כך אוהב אותם אהבת נפש. באמת אובדן מאוד מאוד גדול".

עוד אמרה קולמן "כמעט לא דברנו אתמול, כמה דקות בבוקר כמה דקות אחה"צ. מתי הוא מתכנן להגיע. תכננתי שהוא יגיע להחליף אותי עם הילדים שאני אוכל לקפוץ עם הבנות שלקנות שמלות לבנות לחג. ראיתי שהוא מתעכב אבל הרבה פעמים היה לוקח לו זמן, הוא היה בטרמפים. ראיתי שהיה בווייז עומס בחירמה, אז אמרתי אוקיי נשמע הגיוני לא עבר לי לשניה בראש".

כשנשאלה: ואיך את מקבלת את ההודעה שהוא נפגע בפיגוע?

השיבה קולמן "דפקו פה שני אנשים מהישוב. אחת מצוות צחי, אני גם בצוות צחי בעצמי אז אני ידעתי שאם צוות צחי.. בשניה שראיתי את צוות צחי הבנתי שמשהו קרה והשניה דודה של בעלי שגם גרה פה (…) הייתי עם שתי הבנות הגדולות שלי בת 9 ובת 6. הן אומרות לנו שהוא נפצע קשה. בהמשך הרופא התקשר אלינו, הרופא שאחראי על הניתוח מהטיפול נמרץ התקשר אלי. בבית חולים בשיחה אח"כ עם הרופא הבנו כמה המצב קשה מאוד כאילו קריטי. באמת בהמון המון רגישות קראו לנו אח"כ לדקות האחרונות להכנס אם אנחנו רוצים להיות לידו שניה שזה הסוף. באמת בהמון רגישות צוות בית החולים היה איתנו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.