איילת שקד בביקור באיחוד הצלה: "ארגון שמציל חיים, בואו להתנדב" (וידאו) (תמונות)

ח"כ שקד ביקרה היום (רביעי) במטה "איחוד הצלה" ושמעה סקירה על פעילות המתנדבים בגזרות הנמצאות בטווח הירי מעזה. שקד: פעילות הארגון חשובה מאוד בשגרה וחשובה על אחת כמה וכמה בשעת משבר. יו"ר "איחוד הצלה" זאב קשש: מתנדבנו ממהרים להציל חיים גם כאשר האינסטינקט הראשוני מנחה את רוב האזרחים להישאר בבית. תיעוד

יו"ר סיעת הבית היהודי חברת הכנסת איילת שקד ביקרה היום (רביעי) במטה "איחוד הצלה" ושמעה סקירה על פעילות המתנדבים בגזרות הנמצאות בטווח הירי מעזה. שקד: פעילות הארגון חשובה מאוד בשגרה וחשובה על אחת כמה וכמה בשעת משבר. יו"ר "איחוד הצלה" זאב קשש: מתנדבנו ממהרים להציל חיים גם כאשר האינסטינקט הראשוני מנחה את רוב האזרחים להישאר בבית

שקד ביקרה היום (ד') במטה "האיחוד" בירושלים כדי להתרשם מפעילות מתנדבי "איחוד הצלה" ברחבי הארץ במסגרת מבצע "צוק איתן". יו"ר "איחוד הצלה", זאב קשש, סיפר לח"כ שקד על החובשים, פרמדיקים ורופאים שמתנדבים בארגון ועושים בשבועות האחרונים לילות כימים על מנת לטפל בתושבי ישראל שזקוקים לעזרה רפואית ראשונה ונמצאים תחת איום הרקטות שיורה החמאס מעזה.

במהלך הביקור, סיירה ח"כ שקד במוקד "איחוד הצלה", שמעה סקירה על פעילות המתנדבים בגזרות הנמצאות בטווח הירי מעזה, על התנהלות הארגון בשעת חירום, על שיתופי הפעולה שלו עם ארגונים נוספים ועל התנהלות "איחוד הצלה" בשגרה. שקד פגשה בחלק מאנשי הרפואה בארגון ובמתנדבי השירות האזרחי ב"איחוד הצלה" והתרשמה מהציוד הרפואי המתקדם בו משתמשים אנשי הארגון על מנת להציל חיים.

כשסיימה שקד הביקור אמרה: "אני שמחה לבקר ב'איחוד הצלה', זה ארגון מציל חיים שמפעיל אלפי מתנדבים בכל רחבי הארץ. פעילותו חשובה מאוד בשגרה, וחשובה על אחת כמה וכמה בשעת משבר. מאות מתנדבים של הארגון ירדו לדרום ועזרו לתושבים סביב עוטף עזה"

שקד קראה: "מי שרואה ושומע אותי והתחום הזה מעניין אותו, וחשוב לו לתרום ולהציל חיים – להתנדב בארגון 'איחוד הצלה'".

זאב קשש יו"ר "איחוד הצלה" אמר: "מתנדבי 'איחוד הצלה' פועלים בכל עת מתוך הרגשת שליחות. הם ממהרים להציל חיים גם כאשר האינסטינקט הראשוני מנחה את רוב האזרחים להישאר בבית קרובים למשפחה. אנו מעריכים את מאמציהם ומחזקים אותם. וביקורה של ח"כ שקד ודבריה החמים מעניקים להם כוח להמשיך בכך".

וידאו ותמונות מהביקור
צילום: משה אסולין, איחוד הצלה.
[alooma ref="cc21ef5633c4e74a4602c05211c22311.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

שקד הצלה

שקד עם הצלה

שקד והצלה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.