איילת שקד: "בשלב זה הממשלה איננה יותר ממשלה ימין, לצערי"

"לציבור נמאס להצביע ימין ולקבל שמאל", אומרת הבוקר שרת המשפטים. "ההצדקה היחידה להמשך קיום הממשלה הוא שבנט יבצע מהפכה בביטחון"

שרת המשפטים איילת שקד ממשיכה בקו הנוקשה כלפי הממשלה, שמוביל ראש המפלגה שלה נפתלי בנט, ואומרת הבוקר: "את מה שהיה לעשות (מינוי שופטים, שינוי תפיסה בעמדות המדינה בבג"צ, חוק ההסדרה, אוניברסיטת אריאל, פירוק מל״ג יו"ש ודברים רבים נוספים), כבר עשינו. את מה שצריך לעשות (פסקת התגברות, הוצאת מסתננים, פינוי חאן אל אחמר, החזרת ההתרעה, מניעת כספי מחבלים) כבר ברור שלא ייעשה תחת ממשלה זו".

שקד, שמראה כל הדרך כי העדיפות של הבית היהודי היא לבחירות הוסיפה ואמרה כי "ההצדקה היחידה להמשך קיומה של הממשלה עד נובמבר 2019 היא שבנט יבצע מהפכה בביטחון ויחזיר לישראל את ההרתעה שאבדה תחת ליברמן בשנתיים האחרונות ויסייע להחלץ ממשבר האמון הביטחוני הקשה".

לסיום אמרה שרת המשפטים כי "ללא זה, זו ממשלה שנקראת "ימנית" אך בפועל מקיימת מדיניות שמאל. לציבור נמאס להצביע ימין ולקבל שמאל, והמשך ממשלת שמאל מקרטעת תסכן את שלטון הימין. לכן יש לגשת לבחירות בהקדם על מנת להקים ממשלה חדשה בראשות נתניהו, כאשר הבית היהודי היא המפלגה החזקה לימינו, כך שסוף-סוף נצביע ימין ונקבל ימין".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.