אייפון X : "המכשיר שלא מיועד לכל אחד"

"במכשיר החדש לא קיים כפתור בית היא עדות לכך שלא מדובר בסתם אייפון נוסף"

ברחבי העולם הושק בסוף השבוע האייפון X . ככל מכשיר חדש ובמיוחד מבית אפל זוכה האייפון לבאז חזק ברחבי העולם וביקורות ע"י עיתונאים בתחום הטכנולוגיה ועד מעריצי המותג שציפו לרגע המיוחל הזה תקופה די ארוכה.

שאלת השאלות שנשאלת ברחבי העולם האם זהו המכשיר השווה 1000$ או שמא יש לומר החל מ1000${כמובן שבארץ הוא יעלה יותר }.

הביקורת מאתר הטכנולוגיה CNET היא : "זהו מכשיר בעל תחושה טובה ומסך גדול. המעבר לפתיחה באמצעות זיהוי פנים והסרת כפתור הבית נראה כמו שינוי שיהיו כאלה שיסתדרו איתו, ואחרים יחשבו שמדובר בשינוי לא הכרחי".

ואולם אפל לא חידשה דבר בכך שהוציאה מכשיר שאינו כולל מסך בית פיזי. יצרניות מכשירים אחרות, כמו LG, משווקות כבר כמה שנים סמארטפונים מובילים שבהם כפתור החזרה למסך הראשי מוטמע במסך של המכשיר.

מאתר משאבל: "האחיזה באייפון X בידי מעלה בי זיכרון רחוק של הרגע שבו אחזתי לראשונה באייפון המקורי. הדלקת המכשיר מחזירה אותי להווה. הייתי לפתע מרותק כשעיני סקרו את מסך ה-OLED סופר רטינה המושלם וחיפשו את כפתור הבית. העובדה שבמכשיר החדש לא קיים כפתור בית היא עדות לכך "שלא מדובר בסתם אייפון נוסף".

המסך של המכשיר החדש, בגודל של 5.8 אינץ', גדול יותר אפילו ממכשיר אייפון 8 פלוס, המכשיר עצמו דק יותר מאייפון 8 פלוס, וקל ממנו ב-28 גרם. לדבריו, גם משתמשי אייפון ותיקים התרשמו מהנראות של המכשיר והשמיעו קולות התפעלות. הוא מציין כי המכשיר מספק את התצוגה הטובה ביותר במכשיר שאפל סיפקה עד כה, אף שהרזולוציה נמוכה יותר מבמכשירים מתחרים כמו סמסונג גלקסי S8

בנוגע למצלמה נכתב : "לאייפון X יש בעיקרון מצלמה זהה לאייפון 8, והתמונות נראות כמעט זהות".

אחת התכונות החדשות והמלהיבות שמספקת המצלמה של אייפוןX היא אנימוג'י, או אימוג'ים מונפשים שיכולים לחכות את תנועות הפנים של האובייקט המצולם. משתמשים צעירים בוודאי יתלהבו מהפיצ'ר החדש, אך בכמה ביקורות ברשת עלתה התהייה אם הפיצ'ר החדש יהיה מספיק מושך עבור לקוחות מבוגרים.

כאן בישראל טרם פורסם מועד ההשקה .הסבירות שהמכשיר יגיע לכאן לקראת סוף נובמבר תחילת דצמבר.

גם בישראל ברשתות החברתיות המכשיר יוצר עניין רב לצד אלו המשוועים למכשיר ישנם לא מעט אוהדים של אפל ישראלים שמעבירים ביקורת על עצם קיומו של מכשיר בתימחור כה גבוה שלמעשה זהה במחירו למחשב נייד מוביל.
שאלת השאלות הנשאלת האם המכשיר אכן באמת ראוי לשאת עליו תג מחיר של 1000$ והאם ישנם הרבה ישראלים שיהיו מוכנים לשלם זאת .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.