"איך אתכונן לחנוכה, ליצמן לא מרשה לאכול סופגניות"(הקלטה)

רא"ע בית שמש, משה אבוטבול, שוחח בתכנית "מהדורת הבוקר" עם מרדכי לביא וסיפר על נס החנוכה הפרטי שלו בבית שמש ועל הקשר לערד, האזינו. { אבוטבול בראיון}

במסגרת 'מחיר למשתכן', 1037 יח"ד יימכרו בבית שמש במחירים מוזלים מאד. רא"ע בית שמש, משה אבוטבול, שוחח בתכנית "מהדורת הבוקר" עם מרדכי לביא וסיפר על נס החנוכה הפרטי שלו בבית שמש ועל הקשר לערד "נס חנוכה הפרטי שלנו הוא שב"ה אתמול סוף סוף 1075 יח"ד השתחררו במסגרת 'מחיר למשתכן'. זה מוכיח שבית שמש היא עיר העתיד של ישראל. צריך לדעת שגודלה של בית שמש הוא כגודלה של תל אביב" כשלביא מזכיר את עניין התעבורה לעיר, אומר אבוטבול "בעוד חצי שנה כביש 38 בו יהיו ארבעה מסלולים והדרך תהיה מהירה וקלה הרבה יותר"

רא"ע בית שמש, משה אבוטבול התייחס לאפשרות כי יתמודד פעם נוספת, "אני מונחה על גדולי ישראל. לי אין הסכמי רוטציה עם אף אחד. הסכם רוטציה זה גרוע, ברגע שאדם יודע שהוא הולך הביתה, אין לו אופק. צריך אדם לדעת שהוא עובד ועמל למען הציבור" לשאלה האם הוא מתכנן לעבור לכנסת, ענה "זו גם החלטה של גדולי ישראל. האם אני רוצה ללכת לכנסת? אם אני יגיד שאני מאד רוצה, אני גאוותן ואם אגיד שאינני חפץ בכך, אני שקרן" אמר.

לסיום דיבר על ההכנות לחנוכה, "איך תרצה שאתכונן לחנוכה, לאכול סופגניות, הרב ליצמן לא מרשה"…

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.