איך את מאופרת מאחורי המשקפיים?

איפור עיניים הוא ללא ספק אחד החלקים החשובים בתהליך האיפור. לא סתם אומרים שהעיניים הם חלון לנשמה, מבט אחד אל תוך עינינו יכול לגלות הרבה – אם אנחנו שמחות, עצובות, חשות חסרות בטחון, בטוחות, פלרטטניות ועוד. אבל מה עושות נשים אשר מרכיבות משקפיים? האם יש להן בכלל טעם להתאפר? מה חשוב להן לקחת בחשבון בעת תהליך האיפור? כל התשובות בטיפים שלפניכן.

1. המשקפיים הן לא תירוץ להזניח את העיניים, זה שהרכבת משקפיים לא אומר שאת יכולה לחשוף שקיות כהות תחת העיניים וסימני עייפות אחרים. לכן בראש ובראשונה הקפידי להשתמש בקונסילר, המתאים לגוון עורך, שיכסה את כל אותם סימנים.

2. כאשר את בוחרת צלליות בחרי תמיד בצליליות בגוון בהיר, הן תמיד יראו בולטות ויפות גם מבעד למשקפיים. כמובן שגם חשוב להתאים את הצללית למסגרת המשקפיים, שבאופן טבעי הופכת למסגרת העין כולה. אם מסגרת המשקפיים שלך צבעונית יש כמובן לשים על כך דגש מיוחד ולהתאים את הצלליות לגוון המסגרת. במידה ומסגרת המשקפיים שלך עדינה וגוון עדין כגון כסף, לבן, שקוף, אפור ועוד – את בהחלט יכולה להיות יותר משוחררת בעת בחירת הצללית, אך כדאי לבחור בגוונים שיבלטו מבעד למסגרת המשקפיים.

3. כאשר את מגיעה לשלב המסקרה הקפידי להשתמש במסקרה שחורה. מסקרה בגוון אחר לא תבלוט מספיק מבעד לעדשות, בעוד מסקרה שחורה היא תמיד מנצחת ומצליחה להבליט את הריסים והעיניים גם מבעד לעדשות המשקפיים.
4. את העפעף העליון מומלץ למרוח בצללית בהירה ובוהקת (כסופה, נוצצת, לבנה וכו), הדבר יסייע בתהליך הדגשת מראה העין.

5. בכדי להדגיש את מראה העין כולה ולהגדיל אותה – השתמשי באיילינר, צללית כהה או עפרון כהה בכדי ליצור מסגרת לעיניים.

6. קחי בחשבון את עובי מסגרת המשקפיים שלך – מסגרת עבה דורשת איפור בולט ומודגש יותר בעוד מסגרת עדינה תאפשר לאיפור שלך להראות גם מבלי להדגיש אותו יותר מדי.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מה זה צריך להיות?!!!
    אתם אתר חרדי!!!
    תשמרו בבקשה על הצניעות

    משהי |
    הגב