איך בוחרים הובלות בירושלים בזול

איך בוחרים הובלות בירושלים זולות

הובלות למעבר דירה גורמות לכאבי ראש לא קטנים בכלל ובירושלים בפרט.  העיר מלאה בעליות, בבתים הממוקמים בסמטאות שקשה מאוד להגיע אליהן עם מנופים, רחובות צרים ונסתרים ועוד. הובלות בירושלים בזול, אולם לא תמיד כדאי להתפשר. חפשו חברת הובלות אמינה, איכותית ומקצועית, שתוכל לתת לכם את השירות הטוב ביותר בכל תנאי השטח הקיימים בירושלים ובכלל.

המחיר זול, אבל איפה התמורה?

נכון, תמיד מומלץ לעשות סקר שוק וללכת על האופציה הזולה יותר. אולם, בכל הנוגע להובלות, ההמלצה הזו היא לא תמיד נכונה. כל חברת הובלות נותנת שירותים אחרים תמורת התשלום, כך שלמשל חברה שתיקח לכם סכום קטן בהרבה מחברה אחרת, תיתן לכם את השירותים המינימאליים ביותר,ושירותים נצרכים אחרים יינתנו, אבל תמורת תוספת משמעותית במחיר, שתעלה את המחיר גבוה יותר מעל החברה שאת שירותיה לא לקחתם בשל הצעת המחיר שלה.

זמינות זה שם המשחק

יש לבדוק שני דברים. דבר ראשון הוא האם החברה אכן פנויה בתאריך שבו אתם מתכננים לבצע את ההובלה, אולם אם מצאתם חברה שעושה את עבודתה בצורה יעילה, איכותית מקצועית ובטיחותית, ייתכן וכדאי לכם להקדים או לדחות ביום על מנת שאותה חברה תבצע לכם את ההובלה.

הדבר השני שאותו יש לבדוק הוא שהחברה שולחת לכם מספר מובילים שיתאים להובלה עצמה, וכדאי מאוד לסגור את העניין הזה עוד בשיחת הטלפון הראשונה, שיחה שבה תעבירו לחברה את כל מה שהיא צריכה לדעת על מנת שתשלח לכם מספר מובילים מתאים. אישית, היינו ממליצים לשאול מראש כמה מובילים צריכים להיות על מנת לא להיות מופתע ביום ההובלה.

המלצה נוספת היא לקבל התחייבות מהחברה שהיא עומדת בלוח הזמנים בצורה מדויקת הן מבחינת התאריך והן מבחינת השעה בה קבעתם להתחיל את ההובלה.

טיפים

אם אתם יודעים שאתם גרים במקום שהגישה אליו קשה או מסובכת במיוחד – אמרו מראש! כך תוכלו לחסוך לעצמכם עוגמת נפש, והחברה תוכל להגיע מוכנה מראש להובלה.

טיפ נוסף הוא לא להתקבע על כך שחברת הובלות טובה אך ורק למעברי דירה. גם אם קניתם מוצר חשמלי גדול, כדאי להיעזר בשירותיה המקצועיים של חברת הובלות.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.