"איך לא קמה אחת מהאחייניות וזעקה?"

בעקבות המשגיח: הרב איתן אקשטיין המייסד והמנכ"ל של רטורנו ואחד מהמומחים המובילים ביותר בעולם בתחום ההתמכרויות הסביר על התופעה . { מומחה מסביר}

פרשת המשגיח מסעירה את העולם החרדי:  איתן אקשטין, מייסד ומנהל מוסד הגמילה רטורנו, הסביר בראיון לרשת ב' איך פרשה מהסוג שהתפוצצה השבוע – על משגיח בחשיבה חרדית ליטאית, שמואשם בפגיעות קשות בקרובות משפחתו התרחשה.

איך משגיח בישיבה עם מוח כל כך מעוות עושה כאלו מעשים חמורים?, שאל אהרן ויזנר בתכנית 'נקודת מפגש'. הרב איתן אקשטיין המייסד והמנכ"ל של רטורנו ואחד מהמומחים המובילים ביותר בעולם בתחום ההתמכרויות הסביר על התופעה ."התמכרות זה מחלה, כמו אלו שמעשנים ומעדיפים לשכוח שעישון מקצר חיים כך אותו סיפור".

בראיון שהעניק לרשת ב' הוא אמר שהגמרא לא נמנעה מלשפוט את אותם אנשים, "יש מלא סיפורים בתלמוד".

ויזנר שאל בראיון איך לא קמה אחת מהאחיינות וזעקה יש פה משהו מעוות?,"הבנות שלנו עברו פגיעות בתוך הסביבה הכי מגנה עליהם, בנות כאלו מבולבולת, הם לא חושבות שצריך להתלונן, הם חושבות שהם אשמות, חלק מהטיפול אנחנו מסבירים לבנות שהן לא אשמות", הסביר.

לסיום הוא סיכם: "בציבור החרדי עובר תהליך מבורך, יש פתיחות גדולה כל בת רביעית נפגעה בצורה כזאת או אחרת, והמגזר החרדי הא חלק מהסטיסטיקה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.