איך להתאים זר פרחים לאירוע

בכל אירוע יש לפרחים מקום של כבוד. בין אם מדובר באירוע ביתי קטן, ובין אם באירוע גדול יותר המתקיים באולם – חשוב לבחור בפרחים יפים ומתאימים שיתרמו למראה של המקום ויוסיפו הרבה מאוד עניין לאווירה השוררת. בשביל שהפרחים אכן יתרמו לאירוע וישדרגו אותו כפי שאנחנו מצפים – חשוב מאוד להתאים את הפרחים לאירוע ולאווירה אותה אנו מעוניינים להשיג.

הגדירו את האווירה

לפני שאתם רצים לרכוש את הפרחים חשוב כי תגדירו לעצמכם מהי האווירה שעתידה לשרור באירוע המדובר. אם מדובר בפרחים לחתונה לדוגמה, כדאי לבחור בסוג פרח אחד שתהיה לו נוכחות מורגשת ברחבי האולם. ואילו כאשר רוכשים פרחים ליום הולדת מתאים לגוון עם מספר סוגים של פרחים בצבעים עליזים שימלאו את הלב באושר וגיל.

התאימו את גובה הפרחים

הפרחים שיעמדו על השולחנות חייבים לתרום ולא להיות גורם מפריע. לכן יש לתכנן היטב את הקניה ולבחור את הפרחים המתאימים בגובהם. כאשר הפרחים מגיעים לגובה של ראשי הסועדים הם יפריעו להם לראות אלו את אלו ויטרידו אותם. לכן יש לוודא כי הפרחים נמוכים מראשי הסועדים או גבוהים יותר. התאימו את הפרחים שאתם רוכשים לגובה הכלי בהם יעמדו הפרחים.

התאימו את טריות הפרחים

כאשר רוכשים זר פרחים לבית ננסה למצוא פרחים טריים שעדיין לא נפתחו לגמרי, כך נצליח ליהנות מהם במשך מספר ימים ואפילו שבוע. אך כאשר רוכשים פרחים לאירוע חשוב לבחור פרחים שנמצאים בשיא פריחתם – בשביל שהם יהיו במלוא תפארתם באירוע שלכם. כי באמת אין טעם למרכז שולחן שהפרחים בו טרם נפתחו.

התאימו את הפרחים לגודל השולחן

הפרחים חייבים לתרום למראה ולחוויה, ולא להיות חפץ מטריד שתופס מקום יקר. לכן חובה להתייחס למקום שעומד לרשותכם בשביל להעמיד עליו פרחים. אם השולחנות צרים וארוכים אל תעמיסו עליהם זרי פרחים גדולים מידי. הפרחים צריכים להיות נוכחים בלי שנרגיש שהם מפריעים לנו במהלך האירוע.

התאימו את הצבעים לקונספט של האירוע

בשביל שהפרחים ישתלבו היטב באולם חשוב כי הם יהיו בצבע מתאים לאווירה הכללית. אם האולם כולו מעוצב בגוון מסוים, מתאים יהיה לבחור גם בפרחים בצבעים בצבע זהה. אפשרות נוספת היא לבחור בפרחים לבנים שיש להם נוכחות מרשימה אך הם לא מוסיפים צבע נוסף שעלול לעשות לכם בלגן בעיניים. ככלל, כדאי לבחור בפרח בעל צבע אחד בשביל למנוע עומס במקום בו נערך האירוע.

התייעצו עם מומחים בתחום

עומדים לחגוג אירוע? תוכלו לנסות לבחור בכוחות עצמכם את הפרחים, אך אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם משקיעים בפרחים מוצלחים ומתאימים, שאכן יתרמו לאירוע שלכם – מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע בעל היכרות מעמיקה עם עולם הפרחים ועיצוב אירועים. בחרו בחנות מקצועית בה תוכלו ליהנות מהתאמה מקצועית של הפרחים המתאימים לאירוע שלכם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.