איך למצוא טיסות זולות וחבילות משתלמות באינטרנט

איך למצוא טיסות זולות וחבילות משתלמות באינטרנט

האינטרנט מאפשר לנו, יותר מאי פעם, למצוא טיסות זולות וחבילות נופש משתלמות בחו"ל.

מציאת חבילות נופש משתלמות באינטרנט

למציאת דילים לחו"ל מומלץ לגלוש באתרי האינטרנט של סוכנויות נסיעות, של חברות התעופה עצמן, ושל אתרים ייעודיים המאפשרים השוואת מחירים בין דילים של חברות שונות.

הנה שלוש דוגמאות למחירי חבילות נופש לאירופה בחודש ינואר, שניתן למצוא באתר של חברת הנסיעות, ולעומתן המחירים המוצעים באתר להשוואת מחירים:

מחירי חברת נסיעות:

–  חבילת נופש לבודפשט במחיר של כ-256$ לזוג: החבילה כוללת טיסות הלוך ושוב במחלקת התיירים ו-3 לילות במלון Golden Park, שממוקם בכיכר ברוס מול תחנת הרכבת המזרחית בעיר.

–  חבילת נופש לרומא במחיר של כ-373$ לזוג: החבילה כוללת טיסות הלוך ושוב במחלקת תיירים, ו-2 לילות במלון Priscilla, שממוקם במרכז העיר, במרחק קצר מאתרים חשובים בעיר.

–  חבילת נופש לפראג במחיר של כ-379$ לזוג: החבילה כוללת טיסות הלוך ושוב במחלקת תיירים, ו-4 לילות במלון Centre Plaza, שממוקם בבניין היסטורי בסמוך לאוניברסיטת צ'רלס ובמרחק קצר מתחנת המטרו פבלובה.

 

מחירי אתר להשוואת מחירים:

 

באתרים להשוואת מחירים אתם יכולים למלא מספר פרטים, כדי לקבל הצעות שונות, כולל: דרגת המלון, מספר הלילות, מאפייני המלון, שם המלון ומחיר. בנוסף, אתר להשוואת המחירים מפרסם גם מחירים של חבילות נופש ליעדים שונים, לדוגמה:.

–  חבילת נופש לבודפשט במחיר של כ-631$ ליחיד: החבילה כוללת טיסות הלוך ושוב במחלקת תיירים ו-3 לילות במלון Tulip Inn Millennium שממוקם בסמוך לתחנת רכבת תחתית ובמרחק של כ-10 דקות נסיעה למרכז העיר.

–  חבילת נופש לרומא במחיר של כ-531$ ליחיד: החבילה כוללת טיסות הלוך ושוב במחלקת תיירים, 2 לילון במלון Paris Hotel שממוקם כ-100 מטרים מויה נציונל.

– חבילת נופש לפראג במחיר של כ-507$ ליחיד: החבילה כוללת טיסות הלוך ושוב במחלקת תיירים ו-2 לילות במלון Vitkov Hotel שממוקם במרחק של כרבע שעה ממרכז העיר.

נתונים אלה, שנאספו ללא קושי מהאינטרנט, נותנים לכם מושג על כוחו של האינטרנט לספק לכם מידע שמאפשר לבחור בחבילת הנופש המתאימה ביותר לצרכים ולאפשרויות שלכם.

מציאת טיסות זולות באינטרנט

אם אתם מעדיפים להזמין את בית המלון באופן עצמאי ולא באמצעות חבילות נופש, הנה כמה טיפים שיאפשרו לכם להשיג באינטרנט את הטיסה הזולה ביותר:

  1. לחפש טיסות בזמן הנכון: כדאי לחפש טיסה זולה אחרי חצות. זהו הזמן שבו טוענים מחשבי חברות התעופה את התעריפים המוזלים שנוסעים הזמינו אבל לא שילמו עבורם. לגבי כרטיסי טיסה לסופי שבוע, אלה מגיעים לאתר בין שלישי אחר הצהריים לרביעי בבוקר.
  2. לחפש טיסות בטווח זמנים רחב: חפשו מגוון של מועדי טיסות כך שתוכלו לבחור בהצעה שמחירה הוא הנמוך ביותר. יש אתרים שמאפשרים חיפוש אחר כרטיס הטיסה הנמוך ביותר בסוף השבוע שבו אתם רוצים לצאת, חיפוש של עד 3 ימים לפני ואחרי התאריך המבוקש, או חיפוש התעריף הנמוך ביותר בתקופה של 30 יום.
  3. להיות גמישים: ככל שתהיו יותר גמישים כך הדיל שתשיגו יהיה יותר משתלם. למשל, אם תסכימו לנחות בשדה תעופה פחות מרכזי ויותר מרוחק מהיעד שלכם, תצליחו להשיג טיסה במחיר טוב יותר.
  4. להזמין כרטיסים באתר חברת הנסיעות: אם מצאתם אצל סוכן הנסיעות מחיר זהה למחיר של חברת התעופה, עדיף להזמין מחברת התעופה כדי להימנע מתשלום עבור דמי שירות. שימו לב גם שחברות התעופה החלו לגבות מחיר של כ-5$ עבור הזמנת כרטיסים בטלפון, לכן עדיף להזמין באינטרנט.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.