איך מורחים סומק / טיפים

סומק הוא תכשיר איפור קטן, חכם ולא מחייב שיכול לשדרג את ההופעה שלך ברגע. איך בדיוק? מאת: עדי פרג'י

סומק הוא תכשיר איפור קטן, חכם ולא מחייב שיכול לשדרג את ההופעה שלך ברגע. איך בדיוק? עם פלטת סמקים מאסטר בלאש – 3 סמקים ושימר פנינתי ובוהק אחד, לשימוש בכל אחד בנפרד או לערבוב בין הגוונים ויצירת אינספור גוונים חדשים לפי הטעם האישי! למיקסום השימוש בפלטה שלך.

סומק מקנה לפנים מראה חי ורענן, ואם משתמשים בו נכון הוא יוצר אשליה של מראה צעיר יותר. גם מי שלא מתאפרת יכולה להשקיע כמה שניות במריחה זריזה של סומק, ולצאת מהבית כשהיא נראית ערנית וחיונית ולא חיוורת ועייפה. המרוויחות העיקריות מהמצאת הסומק הן נשים בהירות, שנמאס להן לשמוע אזרחים מודאגים ששואלים אותן אם הן חולות, עייפות או אנמיות. קצת צבע על הפנים יפתור אתכן מהדאגה הכנה לשלומכן, ובא לציון גואל

בפלטות סמקים או ברונזרים גלומים מספר יתרונות מובהקים:

 1. גיוון הוא שם המשחק: ניתן לבחור בכל יום או לכל אירוע את גוון הסומק המתאים. לפי מצב הרוח, לפי ההתאמה לשפתון, לפי ההתאמה ללבוש או לפי מראה האיפור שבחרת היום (טבעי? מלא? שזוף?)
 2. ורסטיליות: ניתן לערבב גוונים וליצור סומק בהתאמה אישית. סומק כהה ומאט יהפוך לבהיר ושימרי, אם נערבבו עם שימר פנינתי ובהיר. סומק בהיר יקבל עומק מסקרן  אם נערבבו קלות עם סומק כהה בגוון בורדו טרנדי וסקסי.
 3. פיסול הפנים: ברונזרים חומים עם תת גוון אפרפר, מעולים לשימוש כמוצרי הצללה; הניחו אותם תחת עצמות הלחיים, ומעליהן- הוסיפו שימר זהוב שיקלוט את האור ויוסיף מימד לפנים. גוון ורוד קלאסי של סומק ישלים את הלוק; יש להניחו בטפיחות קלות על תפוחי הלחיים.
 4. ניתן ליצור לוקים מלאים מפלטה בודדת אחת: עיניים, לחיים ואפילו שפתיים; הניחו נגיעה מהשימר שבפלטה במרכז השפה התחתונה, אחרי הליפסטיק, כדי להעניק אשלייה של שפתיים מלאות יותר.

 

פלטת סמקים של MAYBELLINE NEW-YORK

master blush– אופן השימוש:

 1. יש לאסוף את החומר בעזרת מברשת.
 2. יש להניח על תפוחי הלחיים או לעצב את עצמות הלחיים, בתנועות סיבוביות קלות.
 3. שימו לב: הסמקים עשירים בפיגמנט. התחילו בנגיעה קלה והוסיפו עוד במידת הצורך.

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חייב זה?

  האם חייב תמונות כאלו גסות? אין לכן נשים עדינות יותר? צנועות יותר?

  תהילה |
  הגב