"איכס אחד גדול": הברנז'ה מגיבה להקלטות

העיתונאים החרדים יוצאים למתקפת ציוצים בעקבות  סדרת ההקלטות שפורסמו ביממה האחרון בערוצי החדשות, הנה לקט

העיתונאים החרדים יוצאים למתקפת ציוצים בעקבות סדרת ההקלטות שפורסמו ביממה האחרון בערוצי החדשות בהם הם מגנים בתוקף את התרבות החדשה שנוצרה באחרונה בעולם הספרדי- תרבות ההקלטות.

"תרבות ההקלטות שהולכת ומשתלטת לנו על החיים – מחליאה. לא משנה מי המקליט ומה האינטרסים שלו. איכס אחד גדול", צייץ שמעון ברייטוקפף(משפחה)  בדף הטוויטר שלו.

יו"ר שס אריה דרעי שכנגד נשמעו הקלטות מביכות בו הוא פוער את פיו כנגד הרב עמאר, הגיב אף הוא בדף הטוויטר שלו וכתב: "נגע ההקלטות וההכפשות נתעב. ״ארור מכה רעהו בסתר״. אני קורא לכלל הציבור: בואו נשמור יחד על מורשת מרן בכל כוחנו ולא ניתן למקליטים לפגוע בה".

"השימוש בהקלטות סתר ככלי נשק פוליטי הוא בושה!!! לא משנה מי המרוויח או המפסיד מהפרסום. השימוש בכלי הזה הוא אסון. ארור מכה רעהו בסתר", צייץ שדר הרדיו אבי מימרן.

כתב הבית של ש"ס יאיר שרקי הגיב אף הוא על שרשרת ההקלטות באופן ציני וכתב: "מתברר שבעיצוב של האולפן החדש אבא ממש מסתכל מלמעלה".

ואילו יוסי אליטוב הגיב בציוץ משלו: "במהלך מתגלגל בעקבות חשיפת קלטות הסתר בש״ס: חסידות קרטשניף ברחובות תרוץ לבחירות לעיריה ברשימה עצמאית. פנחס הומינר יעמוד בראשה".

 

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מוחים נגד ההקלטות אבל שום מילה על בזיון כבוד תלמיד חכם

    בושה וחרפה

    בנימין |
    הגב