אילת שקד נגד מפלגת 'יחד': "זה או סטרוק או טרבלסי" (הקלטה)

בבית היהודי מנסים לבלום את זליגת הקולות לטובת מפלגתו החדשה של אלי ישי ועוברים למתקפה חזיתית. ח"כ אילת שקד ל'קול ברמה': "זו מפלגה לא ציונית, הם מדברים על הגדלת הכוח החרדי בכנסת. זה או טרבלסי או אורית סטרוק". האזינו

[alooma ref="346ccc9332590802ce424974a49a5651.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

בבית היהודי מודאגים מאוד מהמומנטום השלילי של המפלגה בסקרים. אם בתחילת מערכת הבחירות צפו להם 15 – 18 מנדטים, הרי שבשבועות האחרונים הם נעים סביב ה12 – 14. בעקבות

גורמים במפלגה מעריכים כי הם מאבדים קולות רבים לטובת מפלגתו החדשה של אלי ישי 'יחד' המתייצבת מעל אחוז החסימה. כדי לבלום את הזליגה ולנסות להשיב את הקולות האובדים הביתה, החליטו במפלגה לעבור למתקפה חזיתית כנגד אלי ישי ומפלגתו.

דוגמית לדבר קיבלנו אמש בראיון שהעניקה ח"כ אילת שקד ל'קול ברמה'. "אין שום סיבה להצביע לאלי ישי, זו מפלגה לא ציונית, ראיתי את הפרסומים שלהם בעיתונות החרדית שמדברים על הגדלת הכוח החרדי בכנסת. אני לא חושבת שאנשים מהציונות הדתית מעדיפים שטרבלסי מהמועצה הדתית בכפר סבא על חשבון אורית סטרוק", אמרה שקד.

שקד הוסיפה כי היא מאמינה שמפלגתה תזכה ביותר מ14 ואורית סטרוק תהיה בכנסת.

"הציבור שלנו הוא חושב, ברגע שהם יבינו שזו פיקציה, ברגע שהם יבינו את מי הם מכניסים ואת מי הם מוציאים, אני מקוה שהם יחזרו הביתה", אמרה שקד בסיום.

בתוך כך, גם הקמפיין של המפלגה נגד הליכוד נמשך ללא הרף. הדוברים מטעם המפלגה מחדדים את המסרים לפיהם היחלשותה של המפלגה לטובת הליכוד תגרום לנתניהו להזמין לקואליציה סיעות מהשמאל ומהמרכז ורק אז לפנות לבית היהודי.

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הם יודעים שהציבור התורני מאס במפלגה הניאו-רפורמית שלהם ועובר בהמוניו להצביע ל'יחד', ולכן הם מתחילים עכשיו עם כל ההכפשות המכוערות שלהם (בבחירות הקודמות הם בכו שהליכוד עושים להם את זה). זה בסופו של דבר יפגע רק בהם כמובן…… אז תמשיכי איילת, תמשיכי. אם תגיעו הפעם לעשרה מנדטים – תגידי תודה רבה…….

  גלעד |
  הגב
 2. גב שקד תגידי תודה שהכניסו אותך למפלגה דתית לאומית . ואל תתני עצות. אין זו זכותך הפוליטית כחברה בבית היהודי

  דתי לאומי |
  הגב
 3. הוא לא עובר את אחוז החסימה גם עם ההזויים הפאשיסטים

  חבל על האנרגיות |
  הגב
 4. יחד לא באמת מאיימים על הבית היהודי הם גם ככה לא עוברים את אחוז החסימה

  שטויות |
  הגב
 5. יורים בתוך הנגמ"ש משוגעים רדו מהגג
  אם אלי ישי לא יהיה, הבית היהודי יתייבש באופוזיציה עם 13 מנדטים אולי, ביחד עם נתניהו גם ככה ישי על גבול אחוז החסימה.
  זה מה שקורה כשהשררה והכוח עולים למוח.

  כולנו אלי ישי |
  הגב