איל הנדל"ן החרדי – עובר לגבעת שמואל • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר 'אקטואליק': סערה באתרים החרדים – פרק 2, חבר המועצה קונה בקבוקי יין, קיווע במתחם ההוללות, והיכן בילה יוסי שוינגר?

לאחר שעקב בדריכות אחר העברת חוק הגיוס והמהומה שנוצרה ביציע בני הישיבות בכנסת, בקליינע שסומך על גדולי ישראל מכל הפלגים, מתפנה לכתוב לכם את החדשות הקטנות שעשו את השבוע שלפני תשעת הימים.

לבקליינע נודע כי בימים אלו ממש, איל הנדל"ן והסטורי שוקי סלומון משלים את בניית משכנו המפואר בגבעת שמואל, בסמוך לחבריו וידידיו, בהם האחים עמירן ואריק דביר, מיכאל כפלין ועוד.
בקרוב יעזבו סלומון ומשפחתו את הדירה במגדל הפאטיו בגבול ב"ב-ר"ג לטובת החברים והידידים במעוז הבורגנים הדתי גבעת שמואל.

ואותו סלומון, חגג השבוע יום נישואים ביוון

חשיפת בקליינע משבוע שעבר על כך שבאחד מאתרי האינטרנט החרדים החליט הבעלים שלא לאשר לכתבי האתר לפנק בציוצים חברי כנסת ואישי ציבור, מכיון שהדבר בסופו של דבר מגיע על חשבון האתר וגרם להם פחות לתפקד – ממשיכה לעורר עדים, ולא יורדת מהכותרות.

ובעוד שהאתר ההוא סוער, באתר אחר, גם לא משעמם: שם החליט העורך להתחיל לעשות סדר. יודעי דבר מספרים שבשבועות האחרונים היו עימותים בין הניצים. צפויות התפתחויות בקרוב. נעדכן.

תזוזות נוספות בעולם העיתונות: רפי פרלשטיין מקול ברמה, עובר להיות הכתב המונציפאלי בעיתון ידיעות ירושלים, ועקיבא וויס, הכתב הכלכלי בתאגיד, החל לשמש ככתב לענייני דתות במקום אוריה אלקיים.

ואותו קיווע וייס נצפה חוגג את קידומו בשוק מחנה יהודה (מתחם ההוללות). בקליינע שקפץ לירושלים לרגל פסטיבל האורות, גילה את הצמד מבלים על בירה.

עקיבא וייס, בענבי הגפן?

"לא. פגישת עבודה שגרתית".

וביציאה ממחנה יהודה הוא פגש את דב אייכלר (עמיתו ב'כאן') והשניים נעמדו לסלפי.

ובשעה שוייס יוצא ממחנה יהודה, רבינא ופרילנרדר מזגו כוסית

על עלילות שעה טובה ובית הדפוס אתם בטח כבר קראתם במהלך השבוע פה. ובכל מקרה, העיתון שפתח השבוע חשבון בטוויטר, הבהיר כי מדובר בתקלה חד פעמית (עוד לפני שיצא הגיליון המחודש הראשון…)

למייל האדום של בקליינע (המופיע בתחתית) הגיע תיעוד בו נראה חבר מועצת עיריית ירושלים חיים כהן מש"ס, קונה יינות ומשקאות במאות שקלים לכבוד שבת בחנות משקאות הצומת בר אילן. אגב, התחדשנו השבוע במספר וואטספ לקבלת התמונות והדיווחים שלכם. תסתכלו בסוף המדור ותשלחו, מחכים לכם.

בשקט שלפני סערת הבחירות, הגיעו שלושה להשביע את רעבונם בצ'ולנט ביום חמישי. הראשון, משמאל בתמונה,חבר מועצת העיר החתום על מהפכת התרבות החרדית פיני עזרא. האמצעי, איש יחסי הציבור ודובר ש"ס ירושלים יחיאל אברהם, ולצידו יושב יונתן יוסף מהרשימה של אריה קינג שגם ירוץ למועצת העיר.

על כך שהנהלת קול ברמה יודעת לפנק את עובדיה אתם בטח כבר קראתם כבר, והשבוע הגיע תורה של המחלקה הטכנית של "קול ברמה", שיצאו ליום גיבוש בחוף הים בנתניה יחד עם מנכ"ל התחנה אריאל דרעי. החברים התפנקו בארוחת בוקר עסיסית ולאחר מכן עלו על מצנחי רחיפה.


וזה כבר מנכ"ל התחנה שנשלח היישר לעננים


הפרשן של בקהילה, יעקב ריבלין, התפנק בסוף השבוע, ובמקום לחרוך את היער השחור, הסתפק בנופש במלון כינר שם טעם ממבחר הקפסולות ועוגות הגבינה.

בשעה שגדולי האדמו"רים (והשוונאנצונים) עושים בנאות דשא. עורך קו עיתונות אבי גרינצייג, ניצל את יום החופשי היחיד שלו בשבוע בכדי לבלות עם הבייבי בגן החיות התנ"כי בבירה. בקליינע מתזכר את קוראי המדור בבקשת הטרמפ הקבועה במוצ"ש – צומת רמות – בני ברק.

יוסי שווינגר, שרק בשבוע שעבר נישא לבחירת ליבו הרבנית גולבנציץ, נצפה סועד בפיצה באגרון. אחד הגולשים שלח לנו למייל האדום.

לפני שנתיים העיתונאי אהרן גרנות עזב את עיתון משפחה, והחל מהשבת האחרונה מצא לו בית חדש בו הוא מפרסם את כתבותיו – עלון השבת הדתי שביעי, שכבר השבוע נתן לו את כתבת השער.

גרנות סיפר לעוקביו בפייסבוק: שנתיים אחרי שנפרדתי מעולם העיתונות אני חוזר אליו בקטן כי אי אפשר באמת לזנוח את המקצוע. עיתונאי נשאר עיתונאי אז זאת האכסניה החדשה שלי נכון להיום וזאת כתבת הבכורה . בהצלחה לכולנו.

את הפוסט הבא כתב הזמר אלי פרידמן רגע לפני שהמריא ליוון. "ומנהג זמרי ונגני החתונות שלא להתעצב אל ליבם כלל וכלל באין הפרנסה מצויה בידהם בימים שבין המיצרים אלא נוסעים איש איש בדרכו הוא למחוזא דנפיש נפשיא עד יקוים בהם הכתוב וקווי ה' יחליפו כוח".

המוזיקאים (וינון פלח) ניצלו אף את חופשת החתונות ועלו על מטוס בדרך לרודוס.


וזה כבר התמונות מהבילוי, כפי שתיעד רולי דיקמן:

ואותו דיקמן הספיק לחזור לישראל לשחק מטקות ולהתרענן בספא עם החברים

גם הצלם שלומי כהן עשה מעשה דיקמן

את מאיר גרין, ראינו כשהוא יוצא מהמדרחוב בירושלים עם כמה חברים.

מה עם האשה?

"היא ישנה", הפטיר כוכב הזמר שבימים אלו מסיים את ה"שנה ראשונה".


כוכב הזמר החסידי אבי אילסון יודע לשלב ביזנס ופלז'ר. אילסון טס לקרקוב בלוויית הקלידן והצלם דוידי נחשון לצורך צילומים, ועל הדרך גם נפש מעט

איך נראה סלפי עם קהל של עשרים אלף איש?! הזמר והפייטן משה לוק שבסופ"ש האחרון הופיע בקרקוב בפסטיבל המוסיקה היהודית הגדול בעולם, בדק והתוצאה לפניכם

ליפא שמעלצר עובד עם יידל ורדיגר על להיט חדש. צפו עד הסוף!

עמדי, ריבו, גושן והשדר מושיקו שטרן לומדים בספרוני ותן חלקנו

וזה כבר שולי רנד השבוע בבני ברק

הזמר יצחק רייס עובד בימים אלו על סינגל חדש (רביעי במספר). יש למה לצפות.

 

חבר המועצה אורי הולצמן מביתר עילית, דיווח השבוע היישר מרחובות פנמה סיטי על שיטפון אדיר.

השבוע נודע כי ר"ע אשדוד יחיאל לסרי סגר לפני כחודש עם שניר אלמליח, יחצ"ן חרדי מוכר באשדוד, שילווה אותו עד לבחירות שייערכו בחודש אוקטובר. אלמליח כבר תיווך לו פגישות אצל האדמו"ר מפיטסבורג והרב שרייבר בהן לסרי הסביר מדוע הוא אינו יכול להיענות לדרישות החרדים שצצות לאחרונה.

כמו כן, בקרוב יפיק אלמליח חוברת ייעודית למגזר החרדי באשדוד שבה יסכם לסרי את כל מה שפעל למען הציבור החרדי בעשור האחרון. כמו כן, החוברת תכלול אוסף ציטוטים משמיצים נגד המועמדים האחרים לראשות העיר ממה שאמרו בגנות הציבור החרדי.

לילה לבן עבר השבוע על הכתבים הפוליטיים בכנסת, לכבוד חוק הגיוס והשוויון בנטל, חיים לווינסון, הטרול של כתבי הכנסת לקח לכתב אקטואליק ישראל אוחיון את הכיפה

.

יהודה גליקמן, העוזר של יעקב אשר,ושלומי פולק, של גפני, התערבו על חוק הגיוס: גליקמן: ״בסוף יימצא לדעתי הפתרון לחוק הגיוס״. פולק: ״אתה מתכוון מן הסתם לחוק הדיחוי״.

שלוחי חב"ד בשדרות, הרבנים משה-זאב ואשר פיזם זיכו גם את ח"כ אורן חזן בהנחת תפילין במפגן העפיפונים של משפחת גולדין באנדרטת חץ שחור

ח"כ אמיר אוחנה מהליכוד נצפה אמש מניח תפילין סמוך לשוק מחנה יהודה בירושלים.

ברכת מזל טוב לשלמה וייזר – עוזר שר התקשורת, לרגל אירוסיו הערב עב"ג נעמי קנול תחי'

מזל"ט לאסתר ת. לדרמן מנהלת מותג "פנינים" עיתון הנשים של בקהילה על הולדת בנה.

אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com או לשלוח לווטסאפ 058-4742968– סודיות מובטחת

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אין עליך שוקי

  שוקי סלמון העלה לי את השמחה
  איזה אנרגיות ושמחה הוא מקרין בקול הבא של טוקר
  מקווה לראות אותך שוב

  חיים אנדורסקי |
  הגב