אימה באשדוד: ילדה חרדית נחטפה והותקפה קשות

זעזוע באשדוד: ילדה חרדית נחטפה ממקום הלימודים באשדוד ע"י אלמוני ועברה התעללות קשה. המשטרה: "צוות חקירה מיוחד הוקם". מנהלת בית הספר: "הוא שטן במדינה אחרת היו תולים אותו בכיכר העיר"

אימה באשדוד: הבוקר (רביעי) הותר לפרסום כי ילדה חרדית בת 7 נחטפה ע"י תושב ירושלים, נהג מונית בן 48, אשר עפ"י החשד פיתה אותה באמצעות ממתקים והסיע אותה ברכבו אל יער מבודד באזור בית שמש וביצע בה מעשים חמורים. החשוד נעצר לאחר חקירה מואצת של צוות חקירה מיוחד שהוקם במרחב לכיש.

לאור חומרת האירוע מינה מפקד מרחב לכיש, נצ"מ אלי כזרי, צוות חקירה מיוחד בתחנת אשדוד, ובעקבות חקירת ילדים דחופה שנערכה לילדה התברר כי נחטפה ע"י אדם שאינו מוכר לה, באמצע היום בעודה ממתינה להסעה בסיום לימודיה בבית ספר באשדוד. חקירת המשטרה העלתה כי הגבר החשוד במעשה פיתה את הילדה באמצעות ממתקים, ולאחר שעלתה למכוניתו, הסיע את הילדה לעבר חורשה באזור בית שמש. הגבר השאיר את הילדה לבדה בחורשה ונמלט מהמקום.

מפקד המחוז הדרומי, ניצב יורם הלוי, התייחס לאירוע החמור ואמר: "זהו חלום הבלהות של כל הורה, חובתנו כמשטרה האמונה על שלומו ובטחונו של הציבור לעשות כל שעל ידה לתפוס את אותם חשודים מסוכנים המטילים אימתם על הציבור ולמנוע מהם להסתובב בחופשיות בחיפוש ואיתור קורבנות ילדים תמימים ורכים נוספים, אשר על כן מיד עם היוודע המקרה הנחתי את ממ"ר לכיש ואת כל יחידות המחוז לפעול במהירות תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומודיעין לאיתור ומעצר החשוד, נכין תשתית ראייתית מוצקה ע"מ למנוע שחרורו של החשוד והרחקתו מהחברה לתקופה ממושכת, נמשיך ללוות את הילדה שנפגעה ומשפחתה תוך שילוב ותיאום עם גורמי הרווחה והחינוך כדי לנסות כמה שניתן להחזירם למסלול החיים"

מנהלת בית הספר החרדי באשדוד הגיבה בחומרה לסיפור: "החשוד הגיע לבית הספר במונית ונעמד מול תחנת ההסעה, הוא קרא לילדה ואמר לה שאביה ביקש ממנו להביא אותה הביתה במונית. היא היססה מעט אבל הוא שכנע אותה ושיחד אותה בממתקים. הם התחילו לנסוע והיא הבינה שהוא בעצם לא נוסע לביתה. היא ביקשה ממנו לקחת אותה בחזרה הביתה, אבל הוא אמר לה שהוא לוקח אותה לראות את היער שאין בו דובים מפחידים. זה פשוט מקרה נורא ומזעזע. הוא ניסה לנשק אותה אבל היא התחילה לצרוח. הוא ברח מהמקום והשאיר אותה ביער.

מסכנה, היא לא אכלה מהבוקר, הייתה רעבה מאוד. לא היה לה כוח. היא רצה לכביש הראשי ואז הבחינה בה אחות מבית חולים הדסה עין כרם והיא אספה אותה. הילדה כל-כך חכמה. היא זכרה את מספר הטלפון של אבא שלה והאחות צלצלה אליו.

ברוך השם היא בסדר גמור, לא נפגעה, אבל עברה טראומה קשה מאוד. אנחנו מטפלים בה, היא חזרה ללמוד, ואנחנו בקשר עם ההורים כל הזמן".

הילדה בת ה-7 תלמידה כיתה ב', ויש לה עוד 5 אחיות ואמה בהריון, בת למשפחה חרדית. "אני מקווה שהוא ינמק בכלא וישלם על המעשים שלו כל החיים. במדינה אחרת היו תולים אותו בכיכר העיר. איך אפשר לעשות דבר כזה לילדה קטנה ותמימה? הוא פשוט שטן".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.