אימה בבית הכנסת: "המתפללים היו באמצע שמונה עשרה- בנס סגרו את שתי הכניסות"

המחבל שביצע את הפיגוע בעיר, דקר שני בני אדם, והמשיך משם לבית הכנסת , שושנה כחלון, הייתה בכניסה לבית הכנסת וסיפרה על המשך דרכו של המחבל: "המחבל רץ לכיוון בית הכנסת. הוא ניסה להיכנס לתוך בית כנסת שבתוכו היו המתפללים בתפילת 18. במזל סגרו את שתי הכניסות והוא לא הצליח להיכנס.
משם המשיך לחצר בית פרטי: "הוא נכנס דרך הויטרינה והיא פתאום ראתה מישהו שנכנס הביתה עם סכין גדולה. היא הייתה המומה, הוא הרים את הסכין ובה לדקור אותה הוא הצליח לגעת בה עם הסכין בצד. היא אומרת שהיא צרחה בכל הכוח ועם שתי הידיים הדפה אותו החוצה דרך הויטרינה ומיד נעלה". { אימה בבבית הכנסת ברעננה}

הפיגוע ברעננה: המחבל שביצע את הפיגוע בעיר, דקר שני בני אדם, והמשיך משם לבית הכנסת , שם ניסה לדקור אשה נוספת שנפגעה באורח קל.

משה, עד ראייה לאירוע סיפר לישראל היום על אשר ראה,  "ראיתי בחור צעיר מגיע לספסל בו ישבו השניים והחל לדקור את הגבר, לא הבנו מה קורה כי הוא לא צעק דבר, צעקתי לעברו עם עוד אנשים והוא נמלט לכיוון בית הכנסת ומשם כבר לא ראיתי מה קרה".

 

 צפו בעדי ראייה מספרים על אשר ראו – באדיבות רשת

שושנה כחלון, הייתה בכניסה לבית הכנסת וסיפרה על המשך דרכו של המחבל: "הוא דקר אישה וגבר, בעל ואישה, ורץ לכיוון בית הכנסת. הוא ניסה להיכנס לתוך בית כנסת שבתוכו היו המתפללים בתפילת שמונה עשרה. הוא התחיל לרוץ הלאה כשהוא דוקר מישהי ביד, ראיתי אדם עם נשק שרדף אחריו".

המחבל הצליח במהלך מנוסתו להיכנס לבית פרטי ברחוב רמח"ל – ורק בזכות תושייתה  של אם המשפחה, שנאבקה בו ונפצעה קל, מנעה אסון כבד.

חברתה שהגיעה לבקרה בבית החולים סיפרה: "היא צרחה בכל הכוח ועם שתי הידיים הדפה אותו החוצה דרך הויטרינה ונעלה".

מחבל

דורית אבישר שנפגעה בפיגוע סיפרה: "קיבלתי ממנה טלפון והיא אמרה: 'תיזהרו, אל תצאי מהבית היה אצלי מחבל בבית ודקר אותי. אל תדאגי לא קרה לי כלום המשטרה תפסה אותו".

 

"הוא נכנס דרך הויטרינה והיא פתאום ראתה מישהו שנכנס הביתה עם סכין גדולה. היא הייתה המומה, הוא הרים את הסכין ובה לדקור אותה", סיפרה על גבורתה של חברתה. "הוא הצליח לגעת בה עם הסכין בצד. היא אומרת שהיא צרחה בכל הכוח ועם שתי הידיים הדפה אותו החוצה דרך הויטרינה ומיד נעלה".

 

לאחר שהצליחה להוציא את המחבל מביתה דקלה רצה לבדוק שהכל נעול. "בעלה ובנה בן עשר וחצי היו אתה בבית. היא התקשרה למשטרה ואמרה להם להגיע מהר לבית. תוך שניות היא שמעה את המשטרה והבינה שתפסו אותו".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חיסולו בכדור עולה 5 ש"ח להחזיק החלאה זה בכלא 100 אלף ש"ח בשנה
  מדינת ישראל מדינת חלם
  כהנא צדק

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. זה עונש בגלל שהמנהיגים "החרדים" הפושעים [פלג השמד] מחייבים בפה רך את הגיוס לבני הישיבות.

  זה עונש בגלל שהמנהיגים "החרדים" הפושעים [פלג השמד] מחייבים בפה רך את הגיוס לבני הישיבות.

  זה עונש בגלל שהמנהיגים "החרדים" הפושעים [פלג השמד] מחייבים בפה רך את הגיוס לבני הישיבות.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב