אימה בבני ברק: אברך ומשפחתו הותקפו באלימות קשה

אירוע מקומם ומעורר זעזוע, אירע בשבת האחרונה בשכונת אבן שפרוט שבעיר בני ברק, הסיפור החמור במיוחד פורסם ב'המבשר', ומתפרסם על פי בקשת עסקני השכונה כדי לעורר את מודעות התושבים.

האירוע התרחש ברחוב סוקולוב בשכונת אבן שפרוט בבני ברק. מספר נערים ללא כל סיבה היכו ילד שגר בסמיכות, הילד בא לאמו בוכה, והיא פנתה בדרישה אליהם לסיבת ההכאה, ואז הותקפה באכזריות עם כלי משחית, האב שהוזעק למקום הותקף גם הוא ואחד הנערים איים עליו שירביץ לו בפטיש. כשניסה לחלץ את הפטיש מידי הנער התוקף, הוא הותקף קשות.

הנערים הפוחזים לא הסתפקו בכך אלא הוסיפו חטא ולאחר מכן החלו להשליך אבנים לתוך חלון בית המשפחה. אברך שעבר במקום עם אומץ רב הצליח בקושי רב להרחיק את התוקפים עד לבוא המשטרה.

בעקבות החבלות פנו בני המשפחה לבית החולים תל השומר, אך לאחר צילום התברר ב"ה כי מדובר במכות יבשות, ואך בנס המקרה לא הסתיים באופן חמור יותר.

תושבים בשכונה מספרים, כי כבר תקופה ארוכה סובלים ילדי השכונה והתושבים, משני נערים אלו שלא מטופלים כראוי ולא נמצאים בשום מסגרת לימודית. הם נוהגים לתקוף ילדים ברחוב ללא כל סיבה, ליידות אבנים על מכוניות שחולפות באזור, ואף משליכים אבנים לתוך בתי התושבים.

תלונה הוגשה במשטרה ע"י המותקפים נגד הנערים, במשטרה התייחסו למקרה ברצינות רבה, והביעו פליאה ואף תרעומת כל כך שלא הוגשה עד היום שום תלונה מסודרת. המשטרה זימנה עדי ראיה למסור עדות, והנערים זומנו לחקירה עם ההורים שלהם.

הוטל עליהם מעצר בית למספר ימים, ונאסר עליהם ליצור קשר למשך תקופה, ובד בבד עורבו במקרה המחלקות המתאימות בעיריית בני ברק.

אחד העסקנים בשכונה מתייחס למקרה החמור: "התושבים סובלים נוראות מנערים אלו, אך תושבי השכונה בעדינותם מהססים לפנות למשטרה, ולכן הנערים הללו מנצלים זאת ועושים ככל העולה על רוחם. הוא מקוה כי כעת בעקבות המקרה החמור, יבינו התושבים שחייבים להתלונן במשטרה כדי שהרשויות יטפלו בנערים אלו כראוי,ושחלילה לא יקרה מקרה נוסף שעלול להסתיים חלילה בצורה חמורה יותר". אמר העסקן.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הכל בגלל ראשי ישיבות שזורקים בחורים לרחוב לכן יש נוער נושר

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. גיסי הוא זה זה שהציל את המותקף הוא היה חסיד .
  ואשתו גם הותקפה והיא החלה לברוח .
  ומה שהזוי שזה ילדים קטנים זה לא יאמן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב