ניסיון רצח בבני ברק: צעיר נורה ברחוב השומר – וידאו ותמונות ראשונות מהזירה I עידכון: היורים נעצרו

לא ידוע עדיין מה הסיבות שהובילו לירי המחריד הזה, אבל גם בעיר התורה בני ברק אנו נאלצים לדווח על אירוע ירי שמסתבר כניסיון חיסול שאירע ברחוב השומר בכניסה לבני ברק, לא ידוע עדיין מי היורה, האיש שנורה שרוי במצב קשה וכוחות הצלה פינו אותו לבית החולים.

מחקירה ראשונית עולה כי שני גברים פתחו באש שלפו אקדח וירו באיש מטווח קצר לעבר פלג גופו העליון של הצעיר ולאחר מכן נמלטו מהמקום ברכב, המשטרה פתחה בחקירה ובין היתר נבדק חשד כי הרקע לאירוע הוא סכסוך בין עבריינים.

יהודה תושב שגר בבנין סמוך למקום הירי אומר ל"קןקר בפחד: "אני קורא לעירייה ולמשטרה לעשות הכל על מנת ולתפוס את היורה. לא ייתכן שברחובה של עיר לעיני עוברים ושבים יפגעו כך באדם, פשוט נחצו פה כל הקוים, הגיעו מים עד נפש, לא ניתן שב"ב תהפוך למוקד לאירועים מסוכנים כאלו"

מדוברות איחוד הצלה נמסר: "אדם נורה אדם ונפצע בינוני עד קשה ברחוב השומר פינת אברהם בן דוד בבני ברק, חובשים מתנדבים של 'איחוד הצלה' מסניף 'בני ברק' העניקו לו טיפול רפואי ראשוני, מפונה להמשך קבלת טיפול בבית החולים תל השומר. נסיבות האירוע נבדקות ע"י המשטרה".

לייזר קליין חובש 'איחוד הצלה' הראשון שהגיע לשטח שיחזר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בצעיר שנורה ונפגע בפלג גופו העליון, הצעיר היה בהכרה אך מצבו הידרדר עקב הפגיעה הקשה, לאחר הטיפול הראשוני בזירה הוא פונה לחדר הטראומה בבית החולים תל השומר והוכנס לחדר הניתוח שם מנסים הרופאים להציל את חייו, בשלב זה מצבו מוגדר קשה עד אנוש, המשטרה בודקת את הנסיבות".

דוה״מ (ת״א) לבית משפט השלום בת״א יובאו סמוך לשעה 11.00 ע״י צח״מ מ. דן 2 חשודים תושבי פ״ת בשנות העשרים לחייהם. השניים חשודים בביצוע הירי שארע אמש בו נפצע באורח אנוש בן 24 תושב בני-ברק, השניים נמלטו ברכב. לאחר מס׳ שעות נעצרו השניים בנמל תעופה בן גוריון כשברשותם כרטיסי טיסה לספרד. הרקע לאירוע סכסוך בין עבריינים.

תיעוד מהזירה

 

צילום: יהודה רחמים – חדשות 24
ירי בבני ברק צילם יהודה רחמים 24 (5)

ירי בבני ברק צילם יהודה רחמים 24 (6)

ירי בבני ברק צילם יהודה רחמים 24 (7)

ירי בבני ברק צילם יהודה רחמים 24 (8)

ירי בבני ברק צילם יהודה רחמים 24 (9)

ירי בבני ברק צילם יהודה רחמים 24 (10)

ירי בבני ברק צילם יהודה רחמים 24 (11)

ירי בבני ברק צילם יהודה רחמים 24 (12)

ירי בבני ברק צילם יהודה רחמים 24 (13)

ירי בבני ברק צילם יהודה רחמים 24 (14)

ירי בבני ברק צילם יהודה רחמים 24 (15)

ירי בבני ברק צילם יהודה רחמים 24 (16)

ירי בבני ברק צילם יהודה רחמים 24 (17)

ירי בבני ברק צילם יהודה רחמים 24 (1)

ירי בבני ברק צילם יהודה רחמים 24 (2)

ירי בבני ברק צילם יהודה רחמים 24 (3)

ירי בבני ברק צילם יהודה רחמים 24 (4)

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הפריצות החרדית = הגילוי עריות מביאים שפיכות דמים ועבודה זרה

  עבירה גוררת עבירה |
  הגב