אימה בפלטבוש החרדית: ארבעה חרדים נשרפו למוות – צפו

שריפת ענק בשכונת פלטבוש החרדית בברוקלין: עשרות נפגעים חרדים פונו לבית החולים

אימה בפלטבוש: שריפה שהשתוללה בשעה האחרונה בבניין מגורים, פגעה בדירות בהן גרים עשרות חרדים שמתגוררים באזור.  עשרה נפגעים, בהם שני כבאים, פונו לבתי חולים במצבים שונים, מהם שלושה בפציעות קשות.

תושבי האזור מדווחים בשעה זו בכאב כי ארבעה נפגעים חרדים, שהיו לכודים, נשרפו למוות. ככל הנראה מדובר  על זוג הורים ושני ילדים.

ילדים אחרים מהבניין, קפצו החוצה מהחלון וניצלו.

כוחות הצלה חירום ולוחמי האש נאבקו באש בדקות האחרונות עד שהצליחו להשתלט עליה. השעון מקומי הוא אזור השעה 4:00 לפנות בוקר, ועל פי הדיווחים שמגיעים משם רק כעת הצליחו להשתלט עליה.

לא ברור איך פרצה השריפה. אך כעת הכוחות במקום מתרכזים בחילוצים ובטיפול בכל הנפגעים, ובהמשך כוחות כיבוי האש והמשטרה ינסו להבין מה גרם לדליקה.

צפו בוידאו: 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. זה בגלל חידוש גזירת גיוס השמד והזימה. ורוב הציבור שותקים ולא מוחים על השמד של הגיוס. וגם על כבוד שמים גם לא מוחים ר"ל. מה לעשות המצב ברחוב כבר לא מאפשר לשתוק. איש אינו שת ליבו לגיוס השמד, כולם עסוקים בשגרת החיים, כאילו לא קרה כלום. "עורו ישנים משנתכם ונרדמים הקיצו מתרדמתכם וחפשו במעשיכם וחזרו בתשובה" השורה התחתונה: הגיע הזמן שתתעוררו. שערי דמעות ושערי תשובה עוד לא ננעלו.

  זה בגלל חידוש גזירת גיוס השמד והזימה. ורוב הציבור שותקים ולא מוחים על השמד של הגיוס. וגם על כבוד שמים גם לא מוחים ר"ל. מה לעשות המצב ברחוב כבר לא מאפשר לשתוק. איש אינו שת לבו לגיוס השמד? כולם עסוקים בשגרת החיים כאילו לא קרה כלום? "עורו ישנים משנתכם ונרדמים הקיצו מתרדמתכם וחפשו במעשיכם וחזרו בתשובה" וזכרו בוראכם, והטיבו דרכיכם ומעלליכם; ויעזוב כל אחד דרכו הרעה ומחשבתו אשר לא טובה. השורה התחתונה: הגיע הזמן שתתעוררו. שערי דמעות ושערי תשובה לא ננעלו.

  הנלכד אי מי מכם בתוך בית בוער ח"ו? הראה מי מכם אנשים לכודים בתוך בית בוער? זוהי תחושה נוראית. הדחף הטבעי – לברוח. אפילו בהמות וחיות ינוסו מהאש הבוערת. זהו יצר החיים הטבוע בנבראים. זהו הרגש המקנן עמוק בנבכי הנפש. רצון החיים, השמירה עליהם, והמנוסה מכל המזיק אותם. כל בר דעת כי יקלע למקום סכנה כמו הגיוס ינוס מהרה.

  ומי הוא זה אשר יהיה בתוך האש הבוערת, כמו גיוס השמד ולא ינוס ממנה? מי הוא אשר ימצא בבית העולה בלהבות ולא ייחפז לברוח? אין זה אלא שוטה ובער, אשר אין לו דעת לשמור את עצמו, ועל כן יכניס את עצמו למקום סכנה של גיוס השמד, ולא ימהר להמלט ר"ל.

  זמן חשבון הנפש |
  הגב