"שפל מוסרי": האופוזיציה מסרבת להתקזז עם ח"כ גליק שרעייתו נפטרה

בלי בושה: האופוזיציה מסרבת לאשר קיזוז לח"כ יהודה גליק שרעייתו יפי נפטרה הבוקר

בושה: האופוזיציה מסרבת לקזז את חבר הכנסת יהודה גליק שרעייתו יפי נפטרה הבוקר.

לפני מספר שעות קיבל ח"כ יהודה גליק את הבשורה המרה על פטירתה של רעייתו.  בגלל האבל יאלץ גליק להיעדר כמובן מהמליאה הערב, כשהח"כים יצביעו על חוק המרכולים, שם כל קול מכריע.

האופוזיציה הודיעה לפני זמן קצר כי היא מסרבת לקזז את הח"כ, ועוררה את זעמה של הקואליציה.

יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין אמר לפני זמן קצר כי "‏זכותה של האופוזיציה לא לקזז את יהודה גליק. זכותי לומר שאני מכיר תרבות אחרת. אני קורא לאופוזיציה לחזור בהם מההחלטה חסרת הרגישות הזו לטובת כולנו".

השר יריב לוין יצא גם הוא במתקפה חריפה נגד האופוזיציה שלא מוכנים להתקזז עם ח"כ גליק: "זה שפל מוסרי, חוסר רגישות וחוסר אנושיות מוחלט. אדם נמצא באבל וחברי האופוזיציה מתנהגים כאחרוני העסקנים".

השר להגנת הסביבה, ירושלים ומורשת זאב אלקין, שכיהן בעבר גם כיו"ר קואליציה לשעבר, הגיב גם כן בחריפות על סירוב האופוזיציה לקזז את ח"כ גליק: "אופוזיציה המסרבת לקזז חבר כנסת, שצריך להיעדר בשביל הלוויה של אשתו, איבדה צלם אנוש ולא ראויה להציב אלטרנטיבה שלטונית! אבי גבאי, בוז'י הרצוג ויאיר לפיד, אני קורא לכם להתעשת ולהציל את כבודה של הכנסת, שיואל חסון ביזה אותה הבוקר בשמכם".

בתגובה למהומה, ח"כ יהודה גליק קרא בדקות האחרונות בטוויטר: "מתחנן בכל לשון של בקשה שלווייתה של רעייתי היקרה לא תהפוך בשום אופן לנושא למריבה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. למנוע עוד אסונות הוא חייב להפסיק לעלות להר הבית וייעצר המגיפה, כל הרבנים פסקו שהעולה על מקום קדוש "קודש קדשים" - הר הבית דינו מוות משמים. ויהודה גליק חייב כרת בגלל שעולה להר הבית, ואולי אשתו תהא כפרתו. אני מציע לח"כ גליק לעשות חשבון הנפש והתבודדות במשך ימי השבעה, שיחשוב על האסונות שפוקדים אותו ולחשוב למה זה קורה לו? בתחילה התנקשו בו אך בחסדי ד' הוא שב לחיים, לאחר מכן אשתו חלתה קשה ומן הסתם הבורא עולם ציפה שיעשה תשובה ויפסיק להכשיל את עם ישראל בעלייה להר הבית... [רשעים אפילו על בפתחה של גיהנום אינם חוזרים בתשובה] ובכל זאת המשיך להתעקש ולעלות להר הבית. והקב"ה ניצח אותו רשע. כמובן שאינני מבין במהלכי שמיים. ורק הרב רייזמן חסיד בעלזא מבית שמש יודע דעת עליון ממש כמו בלעם, אך לעשות חשבון נפש ולהתבונן תסכימו אתי שיש כאן מקום לגליק.

    למנוע עוד אסונות הוא חייב להפסיק לעלות להר הבית וייעצר המגיפה, כל הרבנים פסקו שהעולה על מקום קדוש "קודש קדשים" – הר הבית דינו מוות משמים. ויהודה גליק חייב כרת בגלל שעולה להר הבית, ואולי אשתו תהא כפרתו. אני מציע לח"כ גליק לעשות חשבון הנפש והתבודדות במשך ימי השבעה, שיחשוב על האסונות שפוקדים אותו ולחשוב למה זה קורה לו? בתחילה התנקשו בו אך בחסדי ד' הוא שב לחיים, לאחר מכן אשתו חלתה קשה ומן הסתם הבורא עולם ציפה שיעשה תשובה ויפסיק להכשיל את עם ישראל בעלייה להר הבית… [רשעים אפילו על בפתחה של גיהנום אינם חוזרים בתשובה] ובכל זאת המשיך להתעקש ולעלות להר הבית. והקב"ה ניצח אותו רשע. כמובן שאינני מבין במהלכי שמיים. ורק הרב רייזמן חסיד בעלזא מבית שמש יודע דעת עליון ממש כמו בלעם, אך לעשות חשבון נפש ולהתבונן תסכימו אתי שיש כאן מקום לגליק.

    לחשוב למה זה קורה לו |
    הגב