"אין דבר יותר יפה בעיניי, מאישה שלבושה בצניעות"

יאנה יוסף, אושיית אופנה ושחקנית, מציגה קולקציית בגדים חדשה וצנועה במיוחד, באתר מיוחד על שמה, שהוקם במטרה לתת מענה לנשים שרוצות להתלבש בצניעות. על הטריגר שהוביל אותה לצעד זה, התבטאה יוסף ואמרה כי היה זה בהשפעת תהליך הגיור שעברה לפני כשנתיים. {יאנה יוסף בקולקציה צנועה}

גם יאנה יוסף מתקרבת: יוסף היא אושיית אופנה ושחקנית, ולאחרונה היא פתחה אתר מיוחד על שמה, שהוקם במטרה לתת מענה לנשים שרוצות להתלבש בצניעות.

באתר היא מציגה קולקציית בגדים חדשה וצנועה במיוחד, הסיבה לכך לדבריה: זה קרה בגלל השפעת תהליך הגיור שעברה לפני כמה שנים. בראיון לאתר Xnet היא מגלה: "במהלך הגיור חיפשתי בגדים בנרות, והיה חסר לי מקום אחד שמרכז את כל הסגנונות של בגדים צנועים, הייתי צריכה לרוץ בין חנויות כדי למצוא פריטי לבוש מתאימים, ולהרכיב בעצמי 'לוקים' צנועים. הרעיון של האתר הוא להציע לנשים דתיות מכל המגזרים – בגדים צנועים".

הסיבה שבאתר הזה היא רוצה רק אופנה צנועה, היא אומרת: "תמיד התחברתי לאופנה צנועה. אין דבר יותר יפה בעיניי, מאישה שלבושה סגור, קלאסי ושמרני. אני התחברתי לאופנה צנועה עוד מגיל ילדות, והיא תמיד הייתה נראית בעיניי כ'אריסטוקרטיה' ומיועדת לאנשים בעלי מעמד גבוה. תפסתי את זה כמשהו יקר וערכי. היום אני מבינה שאפשר לעשות אופנה צנועה ולא יקרה".

 

עוד אומרת יאנה: "היום ניתן לעשות אופנה צנועה ברמה גבוהה ולא יקרה. אני אוהבת שאישה שמה על עצמה פריט או שניים, וזהו. בלי יותר מדי קשקושים ומעמסה. איזה כיף זה לראות שאישה לא השקיעה את מירב מאמציה על הבוקר, בחיבור אלף פריטים ללוק אחד?! המשפט 'את הכי יפה כשנוח לך', זה לא עוד משפט, זו מציאות. ואיך שהשם ברא אותך, ככה את הכי יפה. זה לא סתם. לא צריך לקשקש ולהוסיף, ולהראות טפח ולגלות מחשופים. תהיי את, תאהבי את עצמך ואל תנסי לרצות אף אחד פרט מאת עצמך".

"השם מדריך ומכוון אותי. אני רוצה לעשות ים דברים, אבל גם יכולה בין רגע להתחרט. לכן אני חיה את הרגע, הכל לאט לאט ומודה לאלוקים על בעלי המקסים, על בתי המלאכית ועל כל רגע ורגע". יאנה יוסף מפתיעה שוב על החיבור שלה לאלוקים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.