"אין לנו כוונה לעבור לסדר היום על הזליגה"

רה"מ נתניהו הבהיר כי ישראל לא תקבל זליגות לשטחה. "יש לנו מדיניות ברורה – מי שמנסה לפגוע בנו אנחנו נפגע בו", גם ליברמן שיגר מסר חריף

שעות לאחר שצה"ל תקף בסוריה בתגובה לגילוי הזליגה, רה"מ נתניהו הבהיר כי ישראל לא תקבל זליגות לשטחה. "יש לנו מדיניות ברורה – מי שמנסה לפגוע בנו אנחנו נפגע בו", רה"מ אמר את הדברים בנאום שנשא בטקס לציון יובל לבקעת הירדן.

"קו ההגנה המזרחי שלנו מתחיל במקום הזה, ואם אנחנו לא נהיה פה טהראן וחמאסטן יהיו פה, ולא ניתן לזה לקרות", אמר רה"מ. "אנחנו רואים קצת צפונה מכאן מה קורה כשהם מנסים להתמקם מעבר לגבולנו. אנחנו לא מקבלים זליגות, ואם פוגעים בנו אנחנו מחזירים אש, וזה לא לוקח הרבה זמן".

שר הביטחון ליברמן התייחס לתקיפה, ואמר כי "אנו רואים במשטר אסד אחראי לכל מה שמתרחש משטחו, ואני מציע לא לבחון את הסבלנות ואת הקווים האדומים שלנו", אמר ליברמן במהלך ביקור בוושינגטון. "אין לנו כוונה לעבור לסדר היום על כל ניסיון להפר את השקט ולפגוע בביטחונם של אזרחי ישראל, כפי שקרה הבוקר בצפון".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אחים יקרים לא עת לחשות.... לאור גזירת גיוס השמד שיוזמים נגד עולם התורה בחוק הגיוס הארור וכו' חובה קדושה לכל יהודי שהוא בן תורה לקום למחות ולהתריע למען עתידינו. חייבים לזכור שמרן הרב שך זצ"ל אמר על מרנן ורבנן מנהיג הדור הגאון הצדיק הלוחם מלחמת השם לשם שמים ר' שמואל שליט"א שהוא ראוי להיות מנהיג הדור ואסור להרהר אחריו.

  אחים יקרים לא עת לחשות….

  לאור גזירת גיוס השמד שיוזמים נגד עולם התורה בחוק הגיוס הארור וכו' חובה קדושה לכל יהודי שהוא בן תורה לקום למחות ולהתריע למען עתידינו.

  חייבים לזכור שמרן הרב שך זצ"ל אמר על מרנן ורבנן מנהיג הדור הגאון הצדיק הלוחם מלחמת השם לשם שמים ר' שמואל שליט"א שהוא ראוי להיות מנהיג הדור ואסור להרהר אחריו.

  כל עונש בגלל חידוש גזירת גיוס השמד על בני ישיבה. ובפרט ע"י ועד הישיבות. |
  הגב