יחימוביץ בראיון: "אין לנו מה לחפש בממשלה" • צפו

חברת הכנסת שלי יחימוביץ מבהירה בראיון לחדשות 2 כי היא מתנגדת לכניסת המפלגה לקואליציה,"התפקיד שלי ושל חבריי למפלגה זה לומר לו שהוא לא יכול להשליך את ערכי המפלגה לטובת תפקוד כעלה תאנה. צפו

בצל הדיווחים על המגעים שנכשלו בין הרצוג לנתניהו, מבהירה חברת הכנסת שלי יחימוביץ בראיון לחדשות 2 כי היא מתנגדת לכניסת המפלגה לקואליציה,"התפקיד שלי ושל חבריי למפלגה זה לומר לו שהוא לא יכול להשליך את ערכי המפלגה לטובת תפקוד כעלה תאנה", היא מדגישה אך לא פוסלת את עצם קיומם של המגעים.

 

צפו בראיון באדיבות רשת

את הדברים אמרה יחימוביץ בראיון ל"פגוש את העיתונות" עם עודד בן-עמי בו הוסיפה כי לא הייתה פוסלת על הסף ממשלת אחדות "לו היה מדובר בממשלת אחדות עם קווי יסוד משותפים, ממשלה בה הייתה לנו השפעה מכרעת על סדר היום כשותפים בהתאם לגודלנו, הייתי בודקת את ההצעה – אבל המרחק בין זה לבין מה שקורה עכשיו הוא אלף שנות אור. ההצעה ריקה מתוכן, של תיקים בלבד", אמרה וציינה "היא נתפרה כדי לא להרגיז את 'הבית היהודי', והצעה שלא מעצבנת את סמוטריץ', בנט ושקד היא הצעה שאני לא יכולה לקבל".

 

 

עוד חשפה יחימוביץ כי "הרצוג היה גלוי איתי וסיפר לי מה מציעים, וזו אפילו לא הצעה שהיו נותנים לשותפה בינונית. זה לזרוק עצם רקובה, ולומר לנו לרוץ לקחת אותה ולחזור מכשכשים בזנב", האשימה, "לפעמים מבטיחים הבטחות גדולות ומטבע הדברים זה נשחק – פה אין אפילו אשליה שיהיה משהו טוב. בנסיבות האלה, אין לנו מה לחפש בממשלה".

 

לסיום, סיכמה יחימוביץ כי היא מתקשה להאמין שיש חבר כנסת אחד ממפלגת העבודה – "שיחתום על ההצעה כפי שהיא עכשיו", אמרה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.