אין מנוחה: בחורי פונביז' זרעו הרס בחדרי הפנימייה

המהומת בישיבת פונביז': לאחר מעצרם של הבחורים שני הצדדים יצאו למסע פרעות זה כנגד זה. מסע הרס בתוך חדרי הפנימייה

פוגורום בפונביז':  המהומת בישיבת פונביז' נמשכות לאחר מעצרם של הבחורים, שני הצדדים יצאו למסע פרעות בתוככי חדרי הפנימייה.

בחמישי, יצאו בחורי השונאים למסע פוגורום והרסו מכל הבא ליד בתוך הפנימייה של מחנה המחבלים, התגובה לא איחרה לבוא, ובערב שבת שעה לפני כניסת השבת  – המחבלים יצאו במסע פוגרום וונדליזם בחדרי הפנימיה של הישיבה.

בחורים מפלג השונאים טוענים, כי האירועים גלשו לתוך השבת – כאשר  ארונות ורהיטים ומיטות,  נשברו ונזרקו אל מחוץ לחדרים והרס רב נגרם לשורה של חדרים בקומה המכונה: אשר יצר.

בחורי השונאים הגיבו בקריאות מחאה  "שבת שבת", ונראה כי  שני הצדדים לא אמרו את המילה האחרונה.

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אי אפשר אחרת אותו האיש מבני ברק זרע ארס והרס תוך תוך לבם של ישראל ארס ושנאה מחלוקת וטירוף ועודנו עומד ומשמש בעומק תחת וזרעו בחיים

  שמרל |
  הגב
 2. גפני, ליצמן, האדמור מצאנז, כל רבני האשכנזים, איפה אתם??????

  רק אתם יודעים לדבר נגד ישי, ולהתערב בפילוג הספרדי, שזה לא אלפית האחוז מהמחלוקת אצלכם??

  צביועים, מה קרה פתאום כולם שותקים??????

  איכסההההההה מגעילים………..

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב
 3. כמה כואב ליראות אייך ״השונאים״ רודפים את בני התורה…וכל העולם שותק……..לא די שלא מצייתים לדין תורה …. לא די שמבזים את רבני הישיבה,…..לא די שמכים את תלמידי הישיבה……אלא מוסרים אותם לשלטונות הצבא!!!!! והכל בשיתוף דגל התורה……….כשיורדים ,יורדים עד התוהם…..המה ומנהיגיהם….

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. כבר מזמן לא ישיבה. פונוביז'. האש בוערת ושני הגיסים אוטמים אוזניהם משמוע ואוחזים בקרנות המזמח. כמה חסר לנו אדם גדול שיעלה לגבעת הישיבה יוריד על שני הגיסים הללו 2 כאפות, ויעיף אותם מכל המדרגות של הישיבה שהוקמה על ידי הסבא בדמים תרתי משמע. ושלא ישובו לבני ברק עם תלמידיהם במאה שנים הקרובות. ולהורים האידיוטים שממשיכים לשלוח ילדיהם לאותו מעון לבריונים, עד אנה תפקירו ילדיכם לבריונות ותחת ללמדם מידות טובות תקבלו ילדים בריונים?

  אברהם. |
  הגב