"אין עניין למצוא מחליף לנתניהו, נלך לבחירות"

"אחד השרים פנה גם לח"כים החרדיים לדבר על היום שאחרי. להם ממש לא כדאי שיהיו בחירות. אבל אני בטוח שנגיע להבנות במידת הצורך"

שר במפלגת השלטון 'הליכוד' שוחח הבוקר (א') עם 'אקטואליק', וסיפר על הלך הרוח בימים האחרונים לאחר קבלת ההודעות על כך שהמשטרה המליצה לבית המשפט להגיש כתב אישום נגד ראש הממשלה בתיק 1000 ותיק 2000, ולאחר ביסוס החקירה של ארי הרו ראש הסגל לשעבר.

"המצב בליכוד לא פשוט כלל. כבר מיום שישי השיחות הפנימיות הן על היום שאחרי. אף אחד לא יודע מה יקרה, יש איזושהי חוסר ודאות, ושרים בליכוד מנצלים את זה ליצור גושים משלהם", אמר לנו הבוקר שר בממשלה המשתייך למפלגת הליכוד.

"ישנו שר בכיר שכבר במהלך השבת שוחח עם מספר רב של ח"כים בכדי להבין אם מעמדו מאפשר לו להחליף את ראש הממשלה במידה והוא ייאלץ להתפטר, אבל אנחנו לא מתכוונים לתת לו את ראשות המפלגה והממשלה על מגש של כסף. הח"כים מעדיפים בחירות. רק בחירות ימנעו מצב של התפוררות בליכוד. אם מישהו יחליף את נתניהו, המתנגדים שלו רק יהרסו את המפלגה, והנזק בבחירות יהיה עצום".

לשאלתנו כיצד מגיבים במפלגות החרדיות, ענה השר (שהעדיף שלא נצטט את הדברים בשמו) כי "ראשי המפלגות החרדיות לא מעורבים במתרחש בליכוד. הם ממשיכים בשיח עם נתניהו ומקווים שהדברים ימשכו כך, למרות שאני יודע בוודאות שאותו שר פנה גם אליהם ולהם ממש לא כדאי שיהיו בחירות. אבל אני בטוח שנגיע להבנות במידת הצורך", סיים השר את דבריו ל'אקטואליק'.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.