"אדם חובש כיפה ראוי להיות מנהיג בישראל"

השר נפתלי בנט בראיון לרדיו 'קול ברמה':"בעברי הייתי מנכ"ל חברת הייטק ומפקד סיירת מגלן". { בנט לא עוצר }

בראיון ל"חדש על הבוקר" בהגשת נועם זיגמן  ב"קול ברמה" התייחס השר נפתלי בנט להישגים אל מול נשיא ארה"ב טראמפ במפגש ואמר :" אני שבע רצון, נתניהו קיבל החלטה נכונה כאשר החליט להפסיק ולהעמיד את נושא של מדינת פלסטין  על סדר היום,דגל פלסטין הורד מהתורן והוחלף בדגל ישראל".

לגבי התבטאותו של הנשיא טראמפ אשר ביקש לרסן את הבניה ביו"ש אמר השר :"יש הבדל בין אמירת טראמפ לריסון הבניה ביו"ש, לבין אובמה שלא היה מוכן לשום בניה, מבחינתי ממשיכים לבנות באופן חופשי בכל מקום ואין סיבה שמדינת ישראל לא תוכל לבנות בכל המקומות הללו ".

לדבריו של השר בנט לפלסטינאים יש כבר היום שתי מדינות ברצועת עזה אשר פינינו להם וגרשנו יהודים ,לא תהיה להם מדינה שלישית במרכז הארץ.

השר בנט רואה הישג עצום בעצם כך  שראש הממשלה ונשיא ארה"ב נמנעו מלדבר על מדינה פלסטינאית .

השר בנט נשאל ע"י זיגמן האם הוא רואה עצמו מועמד לראשות הממשלה והשיב :"בעברי הייתי מנכ"ל חברת הייטק ומפקד סיירת מגלן, אינני רואה שום מניעה לאדם חובש כיפה להיות מנהיג בישראל, דרכינו היא דרך ראויה".

בהיותו שר החינוך נשאל השר בנט על התייחסותו לגבי הצעת חוק של יש עתיד אשר רוצה למנוע תקציבים ממוסדות חינוך שיוצרים אפלייה בקבלת תלמידים ממניעים עדתיים והשיב : יש לי אפס סבלנות כלפי הנושאים האלו והוריתי לטפל בכל בכח כלפי מי שבגללו נשארת ילדה בבית",אך הוסיף ואמר:

"החוק של יש עתיד הוא חוק פופוליסטי, שממשיך את קו הכפייה כלפי הציבור החרדי שמשיג בדיוק את  ההיפך, הגישה הזו היא ציניקנית", לדבריו, את כל הבעיות ניתן לפתור בהידברות עם הציבור החרדי ולא בכפיה.

עוד ציין השר בנט את היותו  בקשר הדוק עם ח"כ מרגי "וביחד פותרים את הבעיה הזו, כבר צימצמנו בצורה דרמטית את היקף הבעיה, ומקדמים ביחד תוכנית לטפל בעניין בזמן הרישום לסמינרים".

להאזנה לראיון המלא :

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.