איפה אפשר לקנות תחפושות מקוריות לתינוקות

עוד מעט יגיע פורים, וזה יהיה הזמן בו הורים רבים יילכו עם ילדיהם לקנות להם תחפושת, לבית ספר ובכלל. יומיים-שלושה בהם הילדים יתחפשו בשלל שלל תחפושות שונות, ולפחות אז הם ירגישו שונים ומיוחדים

האמירה אומרת, שאין גיל לפורים, לא משנה אם אתם ילדים או מבוגרים, אתם רשאים להתחפש, זה מהות החג. לכן גם הורים רבים לא מחכים עם זה, אלא מחפשים תחפושות מקוריות לתינוקות שלהם, אפילו אם הם לא יזכרו שהם התחפשו ובטח לא ישימו לב לכך. זה ישמח את ההורים, תהיה להם תמונה של התינוק או התינוקת שלהם מחופשים, מה הם צריכים יותר מזה? עוד כמה שנתיים-שלוש כשהתינוקות יגדלו, אז הם כבר ישימו לב, אז הם כבר ידעו וברוב המקרים, סביר להניח, שהם יבקשו מההורים שלהם לקנות להם תחפושת כזו או אחרת.

כאמור, היום זה נהוג לקנות תחפושות לתינוקות, וכמו במקרים של ביגוד רגיל, אז אנחנו יכולים למצוא לא מעט מקומות אשר מוכרים תחפושות מקוריות לתינוקות, כמו תחפושות לילדים ולילדות בגילאים שונים.

צילום: pixabay

לפני שנציג מקומות עם מאפיינים מסוימים, בהם ניתן למצוא תחפושות כאלה, צריך לומר, לפני שממהרים לקנות תחפושת מקורית וייחודית, תמיד אפשר לברר עם הסבתות, אם הן יכולות לתפור תחפושת כזו, או בכלל לתפור אותה בעצמנו. אך אם אנחנו רוצים לחסוך זמן, טרחה ועבודה, אז עדיף לנו לעשות את המעשה הפשוט, ולקנות תחפושת מוכנה. לשמחתנו, יש מספיק מקומות שמציעים לנו תחפושות מקוריות ומיוחדת לתינוקות וילדים.

מקומות בהם אנחנו יכולים למצוא תחפושות לתינוקות וילדים

מן הסתם, המקום האידיאלי בו אנחנו יכולים למצוא היום תחפושות כאלה, הם אתרי אינטרנט. כאן אנחנו נחלק את זה, בין אתרים של מעצבים ומעצבות אשר אינם מחזיקים חנויות פיזיות וכל בסיס השיווק שלהם מתבסס על הרשת. אפשר למצוא כאן מעצבים מוכרים ואפשר למצוא מעצבים פחות מוכרים, אשר מציעים תחפושות הרבה יותר ייחודיות ומקוריות.

לצד אתרים אלה, אנחנו יכולים למצוא אתרים ישראלים, אך בעיקר בינלאומיים, שמציעים תחפושות מקוריות לתינוקות. לפעמים עדיף לחפש באתרים בינלאומיים, מאחר ושם נוכל לקבל רעיונות שלא נפוצים בישראל.

בשני המקרים אגב, רצוי לעשות את החיפוש ואת ההזמנה מספר שבועות לפני פורים בשביל שהתחפושת תגיע בזמן. כמו כן, רצוי לבדוק היטב את המפרט של התחפושת, בשביל שנדע ממה היא עשויה והאם היא מתאימה לתינוק או לילד שלנו.

אופציה אחרת, פרונטאלית, היא לחפש במחסן תחפושות. כאן אפשר למצוא מגוון תחפושות שיכולות להתאים לכל הגילאים. כיום אפשר למצוא במחסנים כאלה, גם תחפושות לגילאים מאוד קטנים. מתוך הכרה שיש הורים רבים שירצו לקנות תחפושות מקוריות עבורם. גם פה, רצוי לגשת מוקדם ולא לחכות לרגע האחרון, על מנת שיישאר במלאי את מה שאנחנו רוצים לקנות.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.