איפה ראש הממשלה נעלם?

אביו של החייל אלאור אזריה התפרץ בבית המשפט: "חיילים לא ישנים בלילות כי הם מפחדים שירצחו אותם. בשביל זה שלחתי את הבן שלי להיות קרבי? איפה ראש הממשלה?"{ האב פרץ בבכי}

דרמה במהלך הדיון במשפטו של החייל מחברון אלאור אזריה: אביו של החייל החשוד כי ירה על המחבל ששכב פצוע בחברון התפרץ בתום הדיון ופרץ בבכי,  "התביעה מושחתת. מנסים בכל הכוח להרשיע את הבן שלי ולתפור לו תיק". הטיח אביו של אלאור עזריה.

האב פרץ בבכי בבית הדין הצבאי ביפו ותהה, "חיילים לא ישנים בלילות כי הם מפחדים שירצחו אותם. בשביל זה שלחתי את הבן שלי להיות קרבי? איפה ראש הממשלה?"

במשפט העיד  עופר אוחנה, נהג האמבולנס שנכח במקום האירוע ומי שהתריע בפני אזריה מפני מטען נפץ. אוחנה הצהיר כי הוא חושש שדבריו עלולים להפליל אותו עצמו, ובית המשפט הזכיר כי שמורה לו הזכות להימנע מלענות על שאלות, ובית המשפט יחליט האם לחייבו לענות עליהן.

אוחנה תועד בסרטון כשהוא בועט בסכי,ן הוא קירב את הסכין לעבר המחבל "על מנת שלא תידרדר עוד 20 מטרים, ושוב הערבים יגידו שחיילי צה"ל רצחו חף מפשע ללא סכין".

"לא עברתי קורס מדידות", השיב אוחנה כשנשאל באיזה מרחק הייתה הסכין מהמחבל המנוטרל לפני שהזיז אותה, "כשאתה באירוע אתה לא זוכר בדיוק פרטים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.