"איפה ש"ס?" בנות 'אור דוד' מפגינות בעיריית בני ברק

מאות בנות הלומדות במוסדות 'אור דוד' בנשיאות הרב דניאל זר מפגינות בשעה זו ברחבת עיריית בני ברק, בשל כך שהעירייה מחלקת הקצאות לכאורה למקורבים על חשבון השטח של המוסדות – צפו בתיעוד

מאות בנות הלומדות במוסדות 'אור דוד' בנשיאות הרב דניאל זר מפגינות בשעה זו ברחבת עיריית בני ברק, בשל כך שהעירייה מחלקת הקצאות לכאורה למקורבים על חשבון השטח של המוסדות . על דבר ההפגנה המתוכננת פורסם לראשונה ב'אקטואליק'.

הבנות שהגיעו למתחם בשרב הקייצי של בני ברק נשאו שלטים בגנות עיריית בני ברק, והפנו את הזרקורים כלפי תנועת ש"ס, והעומד בראש הסיעה מטעם התנועה אלי דדון, "איפה תנועת שס?" נכתב על אחד השלטים שנשאו התלמידות.

ההפגנה מתקיימת כנגד נגד העירייה והעומד בראשה חנוך זייברט ונגד סיעת ש"ס המקומית בראשות אלי דדון.

גורמים המוקרבים לרב אומרים ל'אקטואליק' כי "בגלל שחשפנו את השחיתות של העירייה בהקצאות, עיריית בני ברק וסיעת ש"ס בבני ברק כנקמה בחרו להרוס מבנה שנבנה עוד בתקופת השלום ויש אישור מהנדס. עלות המבנה למעלה מ-700 אלף שקל, רק יש בעיה שאין היתר בניה, דבר מקובל מאוד בבני ברק במוסדות חינוך. משום כך בנות בית הספר לא יכולות להתחיל את שנת הלימודים".

'אקטואליק' מביא גלריה ראשונה מההפגנה

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. קינה עלינו הספרדים: רבש''ע עד מתי השפחה הערב רב

  קינה עלינו הספרדים: רבש"ע עד מתי
  השפחה הערב רב תשלוט עלינו אנו הגבירה האמתית אנו בניך האמתיים הספרדים בני אברהם יצחק ויעקב בניך
  אנא ממך רבש"ע החזר להם כפליים רדה רדה בם בנפש ובגוף
  עד שלא ישאר מהם זכר מהשטריימל והגרביים הלבנות והפאות הפרוצות וכל הזימה והתועבה שבעיניהם
  ימח שמם וזכרם אמן בעולם הזה ובעולם הבא

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. חחח איפה תנועת שס?

  תשאלו את עצמכם אם היא הייתה בכלל פעם? כל הכסף של האזרחים שתורמים שנים רבות הכול הולך ומגלגל לכיסם של בודדים שהתעשרו על חשבון כולם. ה' ישמור פשוט מצער שיהודים כל כך תמימים ושמים מבטחם באדם . מאמינים יותר מידי לכאלו שנראים כמו רבנים ותופשים מהם כאילו הם בראו את העולם תתפכחו כבר הציבור הספרדי זה פשוט לעג לרש אנחנו כבר מוחזקים כטיפשים בעיני הכול! כל שני וחמישי מתרימים אותנו על שטויות שהם מנפיצים בשם מרן הכול בשם מרן לקחת כספים בשם מרן לעשות הכול בכוחניות בשם מרן לקרב מקורבים בשם מרן לקלל בשם מרן לעשות קומבינות למקורבים בשם מרן יאללה כל הקשקשנים האלו של שס נמאסתם עלינו אין בכם אמונה שלירה כל שני וחמישי מישהו מיתעסק עם מישהי מישהו גונב מישהו מקרב מקורבים יאללה זהו אין שס יותר לצערנו וצריך להסתדר! תאמינו לי כל מה שאמר הרב אמנון יצחק שליט"א צדק הכול אמת לאמיתה זה זה מנהיג אמיתי לכו תראו מה הוא עושה עבור הציבור פשוט מציל נפשוט אדם קדוש וסתם עשו לו עוול כל המושחתים האלו אני לא אתפלא אם כל מה שקורה לשס זה בגלל מה שעשו לו !

  אמת |
  הגב