"איפה שר הפנים?" ישי מאשים את דרעי על החלטת בג"ץ

"השערורייה הזו רשומה על שם ממשלת ישראל וחובה עליה להמשיך אך המלחמה שפתחתי במבקשי המקלט בהיותי שר הפנים", האשים ישי את הממשלה בעקבות החלטת בג"ץ

יו״ר יחד אלי ישי יוצא למתקפה חריפה כנגד החלטת בג"ץ שאוסרת לגרש את המסתננים בניגוד לרצונם, "קביעת ביה״מ מהיום האוסרת על גירוש מסתננים בניגוד לרצונם, מעניקה דה-פאקטו ויזה לכל מסתנן למדינת ישראל". הגיב ישי ותהה: "איפה הממשלה? איפה שר הפנים? איפה ראש העיר?".

"השערורייה הזו רשומה על שם ממשלת ישראל וחובה עליה להמשיך אך המלחמה שפתחתי במבקשי המקלט בהיותי שר הפנים", אמר ישי. הציבור מצפה מראש הממשלה לקדם חקיקה אשר תמנע את החרפה והפגיעה באזרחי ישראל.

ישי המשיך והציג לדוגמה את שנות הזעם באירופה "נחרבו בתי כנסת רבים, נבזזו ונשרפו. אחרים, הפכו לכנסיות או למבני ציבור שונים. בשנים האחרונות הושבו רבים מהם לידיים יהודיות הודות לפעילות של שלוחי חב"ד, אנשי סוכנות, דיפלומטים ויהודים טובים שאכפת להם. חלק מבתי הכנסת הוסבו למוזיאונים יהודיים וחלק שבו לשמש כבתי תפילה כקדם"..

"מקומות קדושים הופכים לסופרמרקטים של מסתננים. בית הכנסת ״כתר דוד״ סגר את שעריו בפני המתפללים היהודים ומעתה תוכלו להשיג בו מגוון רחב של מוצרים החביבים על הסודאנים והאריתראים", אמר ישי וסיכם לחמתי בעוז כנגד המסתננים והנה עתה, בחסות מדינת ישראל בקודש הקודשים – בית מקדש מעט – שועלים מהלכים בו. מי שבכוחו לזעוק שיזעק. מי שבכוחו למחות שימחה. מי שבכוחו להאבק שיאבק. נוכח ביזיון בית האלוקים לא נוכל להחריש. נוכח הפגיעה באזרחי ישראל לא אשתוק".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אלי ישי מתגעגעים לפועלך

    דרעי משתק את משרד הפנים נותן לנערי שוליים לנהל אותו

    מוגרב |
    הגב