איפה תוכלו לקנות אייפון 6 במחיר הכי זול בישראל?

האייפון 6 הגיע לישראל ורמי לוי כבר שובר את השוק: לא, עדיין לא מדובר על 'אייפון בשקל', אבל כן מדובר על מחיר זול באופן משמעותי יחסית למחירים של המתחרים

רמי לוי החל היום (ה') למכור את דגמי האייפון 6 החדשים במחירים הזולים ביותר בארץ באתר האינטרנט שלו: 3,525 שקל לאייפון 6 בנפח 16 ג'יגה ו-4,070 שקל לאייפון 6 פלוס. אייפון 6 בנפח 64 ג'יגה מוצע ב-4,099 שקל.

מאות אנשים הצטופפו אמש בחצות בכניסה לחנות iDigital בקניון רמת אביב, כדי להניח את ידם על האייפון 6 הטרי שהושק רשמית בישראל. חלקם הגיעו למקום כבר בצהריים, והתמקמו שם עם כיסאות ושתייה כדי להבטיח שיהיה ראשונים להיכנס לחנות. רובם כבר הזמינו מראש את המכשיר דרך אתר הרשת – אבל היו גם כאלה שפשוט הגיעו לחנות ונתקעו בתור הארוך.
"לא ציפיתי שזה יהיה ככה", הודה אחד הלקוחות שהגיע ברגע האחרון. בשבוע שעבר פורסם כי מחירו של אייפון 6 בישראל הוא הגבוה ביותר בעולם (ב-iDigital המחיר נע בין 3,879 שקל לאייפון 6 בנפח 16 ג'יגה ל-5,099 שקל לנפח 128 ג'יגה), אבל זה לא הפריע להמונים שהתנפלו עליו, שחלקם משדרגים את האייפון כל שנה.

גם פרשת ה"בנדגייט" שהסעירה את העולם בשבועות האחרונים, במסגרתה דיווחו משתמשים כי מכשיר האייפון 6 פלוס מתעקם בכיס, כמו גם דיווחים על אייפון 6 שעלה באש, לא הטרידה אותם. "אנשים סתם מגזימים", אמר אחד הלקוחות שהמתינו לדלתות החנות שייפתחו, "אני סומך על אפל".

ומה לגבי המחיר הגבוה? מנכ"ל iDigital איילת צרפתי רוזן הסבירה כי הסיבה למחיר בישראל הוא המסים הגבוהים שמתלווים אליו, הגבוהים יותר ממקומות אחרים בעולם, וציינה כי אפל מוכרת את המכשירים באותם מחירים בחנות הרשמית שלה. "אף אחד לא מרוויח פה מהאייפונים", אמרה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לא ייאמן !!! מהיכן שאבתם את המחירון של רמי לוי. המתנתי היום 55 דקות על מנת לבצע הזמנה לאייפון 6 פלוס. המחירים שנאמרו לי ע״י נציג החברה תאמו לחלוטין את המחירים הנקובים בשאר החברות המוכרות מכשיר זה, בהפרש של 50 שקלים. אני לא יודע מי עובד על הציבור בעיניים, אולם עצם העובדה שרמי לוי לא הכחיש קבל-עם את הנכתב בעיתונות מחייבת אותו למחירים שפורסמו בעיתונות.

    אבי נווה |
    הגב