איפור למתחילות באווירה חרדית

חלומה של כל אישה הוא ללמוד איפור ולדעת להתעסק נכון במוצרים שבתיק. הורים שרוצים להעניק לביתם מקצוע לעתיד וכל נערה שרוצה ללמוד איך להתאפר בעצמה תמצא את דרכה ב'מור ביוטי'

 

לפני כשלש שנים פתחה מרגלית את 'מור ביטוי' – בית ספר למקצועות האיפור שפועל בעיר בני ברק ומתנהל באווירה חרדית המתאימה לבנות ונערות.

ללמוד איפור זהו חלום כמעט של כל נערה או אשה, לאו דווקא על מנת לעסוק בתחום, לפעמים אפילו בשביל לדעת להתאפר בצורה מקצועית, בשביל חווית הלימודים וחיבור לעולם היופי שנמצא בהישג יד.

קשה למצוא מכללה שתתאים לדרישות הציבור החרדי, סביבה חרדית אך בלי לוותר על הרמה המקצועית, יחס אישי ותוכנית לימודים מותאמת. בדיוק בשל כך החליטה מרגלית מסטודיו מור ביוטי להקים את המכללה, כבר שנים שתושבות בני ברק נהנות מבית למאפרות במקום מרכזי אך שקט. ממלכה מפוארת ומעודכנת, כיתת לימוד גדולה ומרווחת וחנות למוצרי איפור מקצועי שמי שנכנסת בה מתקשה שלא להישאר.

יעקובוביץ מספרת כי "מה שמייחד את 'מור ביוטי' זה קודם כל הדגש על רמה גבוהה במטרה להכשיר מאפרות לעבודה, ובהמשך לפרנסה,  האווירה מאד חמה וביתית, והיחס לכל תלמידה הוא אישי וסבלני, וכמובן מחירים שאפשר לעמוד בהם במיוחד כשמדובר בתחילת הדרך".

במכללה ישנם מגוון מסלולים למתחילות ומתקדמות. החל מנערות שרוצות לדעת להתאפר בעצמן, והשתלמויות פרטיות וקבוצתיות שמועברות על ידי טובות המאפרות. והכי חשוב, תמיכה וליווי לאחר סיום הקורס.

בחודשי הקיץ נפתחים ב'מור ביוטי' קורסים במסלולי בוקר וערב, וקורסי ציפורניים למתחילות. המסלול הארוך משלב הכשרה על פי סגנונות איפור עדכניים הכוללת טכניקות שמתאימות לכולן וטרנדים מדליקים. כל תלמידה מקבלת ערכת איפור יוקרתית המכילה מגוון מוצרים של המותגים המובילים כמו אסתי לאודר, מאק, עדה לזורגן ועוד.

 

מגוון מסלילי לימוד

 

חלק מהייחודיות באה לביטוי גם בהמלצות למוצרים שהיא אוביקטיבית וכנה, על מנת שתלמידות יסיימו עם מקסימום ידע בתחום.  דבר נוסף הוא הימי צילום שבהם תלמידות מיישמות את החומר הנלמד על מודליסטית כשלסיכום הן מקבלות בוק דיגיטלי שממתג אותן מלכתחילה ברמה גבוהה.

צריך לזכור שמה שיגרום לתלמידה להיכנס חזק לתחום זה עבודות מרשימות ולקוחות מרוצות, וכמובן תעודת מאפרת מקצועית. צעד אחד חשוב הוא, שכל תלמידה יכולה להשתתף בהשתלמויות חינם אחת לחודשיים וללא הגבלה.

ישנו גם את המסלול המקוצר שמתאים למאפרות שרוצות רענון, התלמידות מקבלות 8 שיעורים, ערכת איפור יוקרתית ויום צילום. הקורס משלב טרנדים עדכניים וטכניקות חדשות כולל חשיפה למוצרים חדשים הקיימים בשוק.

לא מעט מאפרות פונות אלינו אחרי שלמדו בעבר במכללה מסוימת והאכזבה גדולה כאשר לא קיבלו תמורה להשקעה, כי אינן מרגישות מספיק מקצועיות. בדיוק לצורך כך יצרנו מסלול השתלמות פרטנית לחיזוק הנקודות עליהן הי תרצה לעבוד,  היחס הוא אישי ותומך, תלמידות רבות מעידות שבהשתלמות אחת הצליחו להדביק פער עצום והצליחו לחזור לעבודה מעשית.

ב'מור ביוטי' מקיימים מפגשי מאפרות שמעבר למפגש החברתי והמהנה מביאים תוכן מעשי לעוסקות בתחום,  בכל מפגש מביאים מומחים מתחום האיפור בכדי לתת ערך מוסף, ללמודד איך לצלם עבודות, לעבוד עם עולם המדיה ולהתגבר על בעיות עור, מכירת מוצרי איפור יוקרתיים במחירים מיוחדים למאפרות ונגישות למוצרי מותג – "בית למאפרות".

'מור ביוטי- כאן מתחיל היופי'.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.