"קיגל וארבעס": איצהל'ה אייזנשטרק נפגע מארליך

הזמר החסידי שמככב בקליפ של דגל התורה למען משה ליאון, תוקף את העיתונאי אריה ארליך שהגיב בציוץ חריף בטוויטר נגד הקליפ המקפיץ

איצהל'ה אייזנשטרק, הזמר החסידי שמככב בקליפ של דגל התורה למען משה ליאון, תוקף את העיתונאי אריה ארליך שהגיב בציוץ חריף בטוויטר נגד הקליפ המקפיץ שהוציא את ארליך משלוותו.

וכך צייץ ארליך: "ליאון אחרון להערב: בסרטון סטריאוטיפי עד כדי בחילה קורא זמר מטעם המועמד משה ליאון לחרדים בירושלים לתמוך בו, בנימוקים דלהלן: "קיגל וארבעס, כיכר השאבעס, גרליץ וקוריץ, מוישה ליאון", משל מדובר בקבוצה אתנית של ילידים נבערים שנמסים מהתרגשות למשמע דקלומים של מאכלים מסורתיים. מעליב".

איצ'ה, כנראה נפגע עד עמקי נשמתו וכתב לארליך הודעה חריפה לא פחות. לבקשת הצדדים, אנו נמנעים להביא את תוכן ההודעה.

ארליך שקיבל את ההודעה, צייץ שוב בטוויטר – אלא שהפעם הוא שפע מחמאות לזמר הצעיר, "בלי קשר לביקורת שמתחתי על גישת הקמפיין של משה ליאון אשר השתקפה במילים לקליפ שהפיץ המטה שלו – מגיע חופן תשבחות לזמר איצל׳ה אייזנשטרק על ביצוע מוסיקלי מקפיץ ומלא מתיקות וחן. איצל׳ה, שמוכר לרבים מתחרות ״הקול הבא״, הוא כישרון מוסיקלי מבטיח שעוד תשמעו עליו רבות. כוכב אמיתי".

בקליפ צבעוני, מפתיע ומרענן, מציג משה ליאון את פסיפס בוחריו מכל העדות והחוגים, תוך שימוש במילים ובמושגים המוכרים לכל ירושלמי שלא יוכל שלא להתחבר לקליפ המיוחד.

המילים הודבקו על הניגון הידוע – "ובאו כולם בברית יחד נעשה ונשמע אמרו כאחד". כאשר המסר שנבחר מייצג את משמעות השיר – "בהוראת הרבנים על דעת הזקנים נעשה ונצביע משה ליאון"

את השיר מבצע הזמר איצלה איזנשטרק, בוגר התוכנית 'הקול הבא'.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.