איציק זוארץ כתב ערוץ 1 משחזר(וידאו)

"ברגעים מסויימים הייתי בטוח שאני לא יוצא משם בחיים", כך משחזר איציק זוארץ כתב ערוץ 1 בדרום שניצל היום מניסיון לינץ' באום אל חירן: "הרגשתי שזה הסוף" – צפו {"הרגשתי שזה הסוף" }

ברגעים מסויימים הייתי בטוח שאני לא יוצא משם בחיים. הם היו עשרות. כמעט כל אחד מהם אחז משהו ביד, אבל יותר מהכל אני לא אשכח את המבט בעיניים. מבט שרוצה להרוג. חטפתי מכות, זרקו עלי אבנים וכשמצאתי מקום מסתור מתחת לאוטו וחשבתי שזה מאחורי, הם ניסו להפוך עלי את האוטו. ולמה? בגלל שהשתמשתי במילה ״דרס״, כשתיארתי מה קרה הבוקר בכפר. המזל הגדול שלי היה שבין ההמון הזועם, היו שם שני בדואים שהגנו עלי בגופם. הם ספגו אבנים, ניסו להפוך גם עליהם את הרכב, אבל הם לא עזבו אותי עד שהגעתי למקום מבטחים. תודה.

פורסם על ידי ‏איציק זוארץ, כתב כאן11 בדרום‏ ב- יום רביעי, 18 בינואר 2017

"ברגעים מסויימים הייתי בטוח שאני לא יוצא משם בחיים", כך משחזר איציק זוארץ כתב ערוץ 1 בדרום שניצל היום מניסיון לינץ' באום אל חירן: "הרגשתי שזה הסוף"

זוארץ ממשיך ומתאר: הם היו עשרות. כמעט כל אחד מהם אחז משהו ביד, אבל יותר מהכל אני לא אשכח את המבט בעיניים.
מבט שרוצה להרוג. חטפתי מכות, זרקו עלי אבנים וכשמצאתי מקום מסתור מתחת לאוטו וחשבתי שזה מאחורי, הם ניסו להפוך עלי את האוטו.
זוארץ מספר עוד על המניע, " ולמה? בגלל שהשתמשתי במילה ״דרס״, כשתיארתי מה קרה הבוקר בכפר.
המזל הגדול שלי היה שבין ההמון הזועם, היו שם שני בדואים שהגנו עלי בגופם. הם ספגו אבנים, ניסו להפוך גם עליהם את הרכב, אבל הם לא עזבו אותי עד שהגעתי למקום מבטחים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. "תושבים מאום אל חירם" תושבים… לא אומרים ערבים בדוואים… רק על חרדים אומרים חרדים…

    צבועים מושחתים. |
    הגב