"איראן וחיזבאלה פועלים בחזית אחת נגד ישראל"

שר הביטחון, אביגדור ליברמן, התבטא בפני חברי המטה הכללי של צה"ל, במהלך אירוע הרמת כוסית לרגל יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל על המציאות הביטחונית החדשה במזרח התיכון

שר הביטחון, אביגדור ליברמן, התבטא בפני חברי המטה הכללי של צה"ל, במהלך אירוע הרמת כוסית לרגל יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל על המציאות הביטחונית החדשה במזרח התיכון. "בשנה האחרונה, צה"ל הוכיח מעל ומעבר לכל ספק שהוא הצבא הטוב ביותר והמוסרי ביותר בעולם. אל מול אתגרים מורכבים ולא סימטריים, המטה הכללי, יחד עם גופי הביטחון הנוספים במדינת ישראל, ידע לתת מענה נכון ומדויק ואיפשר לעם ישראל לנהל את חייו בביטחון וברוגע", אמר ליברמן.

"יחד עם זאת", הבהיר ליברמן, "מולנו מתגבשת מציאות חדשה: צבא לבנון בשת"פ עם חיזבאללה, צבא סוריה, המיליציות השיעיות בסוריה ומעליהן איראן- כולם הופכים לחזית אחת נגד מדינת ישראל. חזית הצפון. זהו אתגר אסטרטגי מן המעלה הראשונה, שמחייב את כולנו, צה"ל וכלל מערכות הביטחון, להעלות מדרגה נוספת ולחזק עוד יותר את ההיערכות והמוכנות.

כפי שידענו לתת תשובות מוחצות עד היום, גם בדרום וגם בצפון, אני בטוח שנדע להיישיר מבט אל המציאות החדשה ולהתמודד עימה בנחישות ובעוצמה רבה. יש לנו את היכולות ומעל לכל את האמונה בצדקת הדרך ואת הדבקות במטרה. נמשיך לשמור על ריבונותנו ולהגן על אזרחי ישראל מול כל איום.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.