שידור חי: הסלמה בצפון – ירי נ.ט. לעבר רכב צבאי, מספר נפגעים במקום (וידאו)

הסלמה בגבול הצפון: טיל נ.ט. נורה לעבר רכב צבאי סמוך לגבול, יש נפגעים במקום. צה"ל משיב אש לשטח לבנון – הצטרפו לשידור החי

 

אירוע ביטחוני באזור הכפר רג'ר בצפון: רכב סיור של צה"ל נפגע מטיל נ"ט באזור הכפר רג'ר בזמן שפצצות מרגמה נורו לעבר כוח צה"ל בגזרת הר דב. יש נפגעים באירוע. תושבי מטולה והאזור הונחו להסתגר בבתיהם.

קב"טים ביישובי הצפון קיבלו את ההודעה הבאה: "כל התושבים מתבקשים להיכנס לבתים ולסגור דלתות וחלונות עד להודעה חדשה".

כזכור, צה"ל תקף הלילה (ד') יעדים בסוריה בתגובה לירי טילים שבוצע לעבר שטח ישראל. במקביל, אזעקה נשמעה במספר יישובים בצפון רמת הגולן, אך לא אותרו נפילות וככל הנראה מדובר באיכון שווא.

בהודעה שפרסם דובר צה"ל נכתב כי בתקיפה נפגעו מטרות ארטילריה השייכות לצבא סוריה, וזאת בתגובה לירי שבוצע מוקדם יותר אתמול לעבר מרחב רמת הגולן והחרמון, אשר היווה הפרה של ריבונות מדינת ישראל. "המשטר הסורי אחראי לנעשה בשטחו, נפעל בכל זמן ובכך דרך שנראה לנכון על מנת להגן על אזרחי ישראל", לשון ההודעה. מדובר צה"ל נמסר כי זוהו פגיעות מדויקות במטרות.

שר הביטחון, משה (בוגי) יעלון, טען כי התקיפה בסוריה "היא מסר ברור שלא נסבול כל ירי לעבר שטח ישראל והפרה של ריבונותנו, ונגיב בעוצמה ובנחישות". לדברי יעלון, "כפי שמשטר אסד אחראי לירי משטחו לעבר ישראל, כך אנו נדע לגבות מחיר כבד מכל משטר או ארגון אשר משטחו תופר ריבונותנו ויבוצע ירי לעבר ישראל".

"אין לנו כל כוונה לעבור לסדר היום ולהיות סובלניים כלפי פעולות טרור וניסיונות לפגוע באזרחינו וחיילינו – אנו פועלים בקור רוח ובנחישות, באחריות ובשיקול דעת כדי לשמור על ביטחונם של אזרחי ישראל מול מדינות וגורמי טרור שמטרתם לשבש את חיינו", הוסיף שר הביטחון.

האזינו לדברי רה"מ
[alooma ref="e081f1947f8f6321dffcb4664fccb1ba.mp4" src="1" autoplay="1" pid="0"]

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מה קשור לפרסם את כל התגובות האלה במקום לסדר ערוץ 2 גם לכשרים ולתת יחס ומענה לגולשים שלכם מה קורה לצוות אתר קוקר בזמן האחרון אני מבקש בכל לשון של בקשה שתתקנו את הבעיה כי כבר למעלה חודש שלא רואים כלום גולשי אתרוג אז אנא מכם תנו לנו הגולשים לפחות יחס תודה רבה מראש אקווה שתבינו את העניין.

  שי |
  הגב
  • תתקנו כבר בלי זה לא נכנסים לפה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 2. למה השידור החי לא עובד???????????
  מעצבן!!!!!!!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב