אירוע הפאר של שולם פישר • בקליינע

האזכרה המפוארת שערך שולם פישר ב'סטאי', מסיבת הניצחון הענקית של 'קול ברמה', העיתונאי החרדי שהחליף פנצ'ר לבד-לבד, וגם: מיהו איש התקשורת החרדי שחזר אחרי חרם של שנה ל'אל על'? 'בקליינע' עם הידיעות הקטנות שעשו את השבוע

שבוע מתוח ועמוס עבר על עובדי 'קול ברמה' שהמתינו בדריכות להחלטת העליון במענה לעתירת ארגון "קולך" נגד תחנת הרדיו החרדית. בקליינע מלמל תפילה חרישית, ומיד לאחר ההחלטה פצח ב"דידן נצח".

בקליינע דורש מארגון קולך להמשיך לעתור כנגד גופים חרדים, וכך, בקליינע יבלה מידי מוצ"ש במסיבות ניצחון – כמו זו של 'קול ברמה' אתמול (מוצ"ש), במקום לכתוב לכם את החדשות החשובות שהיו השבוע בברנז'ה.

> רק בשבוע שעבר בישר העיתונאי רפי פרלשטיין לאומה כי שים קץ לחיי הרווקות, הברנז'ה יצאה מנגדרה ופרלשטיין גרף אלפי ליקיים. והנה, עוד לא הספקנו להתאושש, וכבר בתוך שבוע הודיע פרלשטיין על כך שהוא עוזב את 'ידיעות ירושלים' ועובר לשמש כדוברה של חברת הכנסת עומר ינקלביץ. פרלשטיין, בניגוד לעיתונאים חרדים אחרים, בחר כאמור לנטוש את עבודתו בידיעות ירושלים ובגלי ישראל לטובת העבודה הפרלמנטרית – במקום לעשות את שני התפקידים יחדיו, כמקובל במקומותינו.

וכאן בתמונה, פגישה ראשונה בין רפי לעומר, הבוקר, אחרי פרסום המינוי


> ואפרופו פרלשטיין, הברנז'ה נהרה בהמוניה בליל שישי האחרון לשכונת רמת שלמה, שם חגגו את שמחת האירוסין לרפי, עם כלתו אלישבע רייס. בשמחה השתתפו בין היתר: ח"כ עומר ינקלביץ, ח"כ יצחק פינדרוס, ח"כ מירב כהן, ראש עיריית ירושלים משה ליאון, סגנו וממלא מקומו צביקה כהן, לייזר ראוכברגר, יוסי דייטש, עופר ברקוביץ, פיני עזרא, משה גלסנר, מוישי ונוחי פרוש, יעקב גרודקה, אבי גרינצייג, שמעון ליברטי, אבי רבינא, שלמה קוק, יחיאל אברהם, חיים פרידלנדר וארי קלמן.

> האחים הנגידים דוד ושולם פישר, שהתייתמו בילדותם והפכו למיליארדרים, כינסו בסוף השבוע האחרון את כל המשפחה במלון הפאר סטאי כינרת, זאת לרגל 50 שנה לפטירת האבא רבי שמשון פישר, בעל המסעדה המיתולוגית בירושלים. במקום נבנה שחזור של בית הכנסת ושל המסעדה. האזכרה המלכותית נערכה כבר מיום חמישי עד היום, ראשון, כולל מקהלה גדולה שהגיעה וגם גדול הזמר החסידי אברהם פריד שליווה מחמישי את כל החגיגה המפוארת של פישר.

> ל'בקליינע' נודע עוד כי בעוד שבועיים אח נוסף במשפחת פישר יציין יומולדת 60, וכל משפחת פישר רבתי ינפשו בסופ"ש במלון 'קינג דייויד' בפראג אשר שוריין כולו למטרת האירוע.

> עורך הדין אבי בלום המריא השבוע לנאפולי עם חברת אל על, לאחר שנה שבלום החרים את טיסות החברה. הסיבה: עורך הדין והעיתונאי היה עד לכך שדיילות החברה לא אפשרו לבחורי ישיבות להטמין את הכובעים והחליפות שלהם בתא המזוודות. בלום התלונן לקמיסר, וכעבור שנה החברה שינתה את התקנון ובלום חזר לטוס באל על.

כאן בתמונה הוא ממתין בסבלנות בחדר הוי. אי. פי.

ופה הוא כבר שותה בוץ איטלקי, בלבוש מקומי, ואף חושף זרועות משורגות בשרירים נאים.


> ונחזור ל'מסיבת הניצחון' הגדולה של רדיו קול ברמה ב'אמפסרנד' במגדלי קונקורד בני ברק. רבני ושדרני התחנה חגגו במוצאי שבת את החלטת בג"ץ שדחה את העתירה הקנטרנית של ארגון 'קולך'. אבי מילר הקפיץ את החוגגים, ומנכ"ל התחנה מר אריאל דרעי הרחיב בדבריו על הנזק הגדול שהיו מסבות נשות 'קולך' אם העתירה היתה מתקבלת, וגם סיפר כי אחת הנשים חזרה בה ואילו אחת הנשים – שכנראה אפילו לא יודעת את התדר של התחנה – עדיין התעקשה לגרום נזק.

והנה בתמונות:

מנכ"ל התחנה אריאל דרעי מחבק את רפי פרלשטיין על המינוי ועל הכלה


האחים קליין-אדמקר חוגגים את הניצחון

מנחם קולדצקי נצמד להילת המזל

ישראל כהן, רונן גרוס וקליין נהנים מהבריזה. כהן צמוד כרגיל לחמצן הסלולרי שלו

בחצות, שלמה קוק הגיע והתחיל ללגום מן הגורן ומן היקב. לצדו עורכי בחדרי לשעבר, גרודקה וגרינצייג, הסתודדו יחד


גם הכתב הפוליטי של 'אקטואליק' ישראל אוחיון הצטרף לגרודקה להסתודדות


רונן בוסתן ואיציק לוי. גם אנשי השיווק חוגגים ניצחון

מנדי ריזל הגיע במיוחד מהדרום הבוער והדליק סיגריה

איש השיווק אבי בן טוב קשוב למשה גלסנר

כתב הברנז'ה איציק אוחנה מעדכן את הטוויטר

אשת בקליינע תיעדה גם היא, מעזרת הנשים

> הצלם שלומי כהן הסתנן לאירוע יוקרתי, ותפס סלפי עם ג'ייסון גרינבלט ודיויד פרידמן

> מנכ"ל 'קול חי' אבי רוזן, מו"ל 'בחדרי חרדים' בדימוס מאיר גל ומנהל האקטואליה והחדשות ב'קול ברמה' יעקב גרודקה, נצפו בסוד שיח אחרי ארוחה טובה בליל שישי ב'מסעדה היהודית'.

> הנגיד ובעל קול הרגש ר' שלמה יהודה רכניץ הגיע ביום חמישי למודיעין עילית וחילק עשרות אלפי דולרים לאברכי קריית ספר. אחד האברכים היה דווקא עיתונאי מוכר בעיר שבדיוק הלך להתפלל עם כובע וחליפה – וקיבל 100 דולר (מבלי שהתבקש לצייץ…)

> חבר מועצת אותה העיר, נחמן ניימן, נצפה כשהוא משיב לפניית אחד התושבים שביקש הנחה בארנונה, אך מתברר כי מדובר בתחקירן של 'אקטואליק' שהטריל את ניימן, שבמוצאי השבת כבר פתח במאבק נגד חברת קווים.

> וכמה מטרים ליד, נצפה שיעה לוי, מנכ"ל מוסדות יערוסלב במודיעין עילית, מנצח על מגבית המצ'ינג שהסתיימה בהצלחה. אחד התורמים הוא לא אחר מאשר ראש העיר, ר' יעקב גוטרמן, ששלף מכיסו 10 אלף שקל למען המוסדות, ודרבן את כל נגידי העיר לתרום למען המטרה.

> העיתונאי יצחק פלדמן נאלץ לתקן השבוע בעצמו את הפנצ'ר בצמיג הרכב. פלדמן, שהיה באמצע עוד משימה עיתונאית חשובה, גילה שהרוח יצאה. לא מהמפרשים אלא מהגלגלים. הוא עצר בצד את רכבו ולראשונה בחייו החליף גלגל לבד. למחרת כבר היה בפנצ'ריה הקרוב למקום מגוריו והעניין סודר. אך לדורות תיזכר התמונה בה הוא מנציח את החלפת הגלגל בכף יד שחורה

הנה לכם כבר התיעוד מהמוסך שהתקבל במייל האדום

מוזיקה:

> לאחר הכתבה ב'קו עיתונות' על חגיגת השכר לאירועים בצמרת המוזיקה החסידית, אנשי מס הכנסה התלבשו השבוע על אחד האולפנים המוכרים בבני ברק, ותפסו בין השאר מעבד מוזיקלי נודע באמצע עבודתו. אנשי החוק בודקים כעת ארועים ופרוייקטים מוזיקאלים שלא שולמו עם חשבוניות. אל תשכחו: תמיד להגיש חשבונית ולבקש קבלה!

> ומי שהצטרף לזמן מה לישיבתו של האדמו"ר רבי יאשיהו פינטו הוא הח"כ לשעבר אורן חזן. חזן, שחותם כעת אבטלה יחד עם עוד חכ"לים רבים מהכנסת הקודמת, קפץ למרוקו וביקר בישיבתו החדשה של הרב פינטו בקזבלנקה. במהלך הביקור שמע מהרב על הסגולה החדשה של לימוד ספר דברים בשבת והודיע כי הוא מצטרף לרבבות שכבר קיבלו על עצמם לפחות שתי שבתות עם לימוד החומש.

> ולסיום: ביום שני האחרון התקיימה בפריז ברוב הוד והדר חתונת בנו של רב קהילת חב"ד דונצק באוקראינה עם בתו של רב חב"ד בפריז, בהשתתפות מאות משתתפים. עו"ד אייל פאר, מייסד ושותף משרד עורכי הדין גפני אבוקרט פאר – איימצ'ט, נכח כאורח הכבוד של הרב פנחס וישצקי, אבי החתן. פאר מייצג לקוחות המתגוררים באוקראינה, הנדרשים למתן שירות משפטי בישראל.

ועד כאן להשבוע, המשך שבוע טוב!

אהבתם? עשו לנו לייק!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com או לשלוח לווטסאפ 058-4742968– סודיות מובטחת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.